Телеком го почна тестирањето на 5G мрежа, последиците ќе бидат катастрофални

Член од
30 мај 2019
Мислења
243
Поени од реакции
286

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.695
Поени од реакции
1.284
A znaat li lugeto deka i a1-one.vip istotaka pustashe 5 Dzi vo severen firom?!


Dogovoreni se dane unistat ama site kjutat!!1
 
Член од
23 јуни 2011
Мислења
9.540
Поени од реакции
3.125
Како да ставам 1G на мобилката? o_O
Комшијата сабајле уклучил 5G на неговиот најнов Самсунг и одма забележал 2-3 врапци умрени кај него во двор.
 

Јефто

@JeftoMKD | Јефто™
Член од
30 октомври 2011
Мислења
2.695
Поени од реакции
1.284
Ај модераторите или администраторите да ја спојат темава со оваа.
 
На врв Bottom