Телекабел Аналогна и дигитална кaбелска телевизија (РОБИ) -генерална дискусија (новости, прашања.)

Член од
13 ноември 2009
Мислења
226
Поени од реакции
96
Дали некој може да помогне со инфо,за поврзување на 2 телевизор од оптички модем....
 
Член од
13 ноември 2009
Мислења
226
Поени од реакции
96
Во смисла,дали е исто како со коаксијална кабелска,со сплитер или треба нешто друго...?!?
 
На врв Bottom