Тамара Тодевска (Арена Борис Трајковски) - 27.11.2015

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Тоа со статусот и беше дно-дна, сељандура цицлеста. Едно е да си ко мене, небитен па рандом да викаш „фиромјани“ и никој да не ме перцепира зошто нели, кој сум јас ама со вакво деградирање на цела нација (каква и да е), марш у пичку матер.
Исти кур ми е и Калиопи кога ја поебаа со настап на јуровижн и кога рече „веќе никогаш нема да настапувам за Македонија“, за после 3 години да отиде на јуровижн како наш представник.

Кучки, едната голема уста, другата големи цицки.
 

RickyLFC9

Модератор
Член од
28 март 2012
Мислења
19.565
Поени од реакции
41.147
На страна овцава, озбилно Врчак ќе настапува?

Едит: Види ја сликата ебате дебилот, ти пишува...
 
Последно уредено:
Член од
25 јуни 2015
Мислења
462
Поени од реакции
416
Стварно бе да те понижи у фаца, да ти го плесне у образ и да и идеш на концерт да и дигаш рејтинзи? Дефинитивно имаме проблем со самопочитувањето.
 

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.893
Поени од реакции
84.256
"А бе ајде шо е ова само турбо фолк во државава, не си ја цениме државава бууу!!"

"Шо ? Македонска пеачка ќе има концерт ? ХАХАХА ЛЕЛЕ НЕ ИДЕТЕ ХАХАХА"

(y) Македонска работа.



Концерт во Борис Трајковски а ? Ауууу колку за ова ќе се фрлаат гратиси само...иначе чисто сумњам дека ќе успее до ПОЛА да ја наполни салата. Ма да...па и имаше пар хитчиња годиниве можеби ќе идат луѓе кој знае. Се на се типувам на четврт сала со продадени карти и уште пола сала со гратиси чисто да се дешава некоја гужва демек ете се наполнила салата.
 

.Sky.

Заменик министер без титула
Член од
15 февруари 2013
Мислења
6.857
Поени од реакции
7.241
Како и секогаш ќе отидат тинејџерки кои сеуште незнаат што е музика и целите напалени како тоа они биле на Тамара и секако за некое пар селфи да си напраат.

Само прашањето е како вакви "ѕвезди" сеуште опстојуваат на кој начин е прашањето.
 

spaso

Discover the ultimate in relaxed romance with the
Член од
5 септември 2008
Мислења
2.746
Поени од реакции
779
Neo vmrovska kurvetina !
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.598
Поени од реакции
38.747
za ovaa ne bi dal ni 10 denari a ne pak 500, sama da bila nikoj ne i bi dosol, zatoa ima ton gosti da dojdat poveke luge
 

Nino Manchester

Oŋce α RED, αlwαys α RED
Член од
4 јуни 2009
Мислења
14.530
Поени од реакции
17.887
Кој ја врти бе,него @RickyLFC9,ајде отварај тема за концертот на Аца Лукас,мора да им правиме конкуренција:D
 
Член од
12 ноември 2015
Мислења
31
Поени од реакции
12
Мислам дека со таа изјава што ја дала, не е далеку од вистината.
 

perez9

расипано јајце
Член од
30 декември 2013
Мислења
1.041
Поени од реакции
990
шо знам, ме нервира, и таја и сесра е...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom