ТИФОМАНИЈА!

Член од
10 септември 2016
Мислења
9.333
Поени од реакции
19.022
Утре почнува еуро, што мислите дали ќе има инциденти на и надвор од трибините?
ПС. Еве една порака која ја добив од мој познаник кој е во повисоките редови на Делије и кој ќе оди во Германија.Прегледај го приврзокот 420123
500 уапсени Срби имало демек денеска што спремале акции и напади кон Англичаните.
 
Член од
7 ноември 2022
Мислења
126
Поени од реакции
369
И што демек интересен си сега? Мрш таму ропак еден.
Не ни пробував да бидам смешен. Си пуштил навивачки форум не ме интересирааат овие не ме интересирааат оние, пушти нешто што би те интересирало.
 

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
5.606
Поени од реакции
16.589
Не ни пробував да бидам смешен. Си пуштил навивачки форум не ме интересирааат овие не ме интересирааат оние, пушти нешто што би те интересирало.
Oва е дел за македонски групи, кого го боли кур што прават шипците, што Србите, што било која навивачка група која не е дел од мак тифо сцената?
 
Член од
7 ноември 2022
Мислења
126
Поени од реакции
369
Oва е дел за македонски групи, кого го боли кур што прават шипците, што Србите, што било која навивачка група која не е дел од мак тифо сцената?
Не бидете ограничени.
1718289978308.png
 
Член од
25 август 2023
Мислења
307
Поени од реакции
577
A sto Ckembari kako demek keljavi i debeli potsekjate na poljaci od daleku a od blisku ste daleku od Poliaci…pa treba da ve smetame kako nekoja fajt ekipa? Pa rano vi e cekajte 20 godini ste nazad ke se najde frizer sto ke nauci stepen da pravi i vo Bitola, tuku sakam da prasam ako jas se pravam naucnik bi trebalo da imam nekoj izum na koj ke se potkrepat mojte tvrdenja… a vie kako sto znaeme site nemate tepacka 30 godini. Znaci jas sum pilot togas , mislam deka izgledam taka
 
Член од
3 јуни 2024
Мислења
7
Поени од реакции
12
A sto Ckembari kako demek keljavi i debeli potsekjate na poljaci od daleku a od blisku ste daleku od Poliaci…pa treba da ve smetame kako nekoja fajt ekipa? Pa rano vi e cekajte 20 godini ste nazad ke se najde frizer sto ke nauci stepen da pravi i vo Bitola, tuku sakam da prasam ako jas se pravam naucnik bi trebalo da imam nekoj izum na koj ke se potkrepat mojte tvrdenja… a vie kako sto znaeme site nemate tepacka 30 godini. Znaci jas sum pilot togas , mislam deka izgledam taka
За оваа тема ќе те демантирам јас оф старт, барем за нешто да бидеме реални, тоа го знаат и добар дел наши членови, и покрај тоа што сме светлосни години пред нив од Ултрас поглед, за Фајт екипа се број1 без конкуренција. Крај факт. Доколку имаше контакт последниот сусрет кога наши каменуваа, ќе беа согазени дефинитивно, кажа и други наши членови погоре. Бидете малце субјективни.
 
Член од
11 април 2023
Мислења
1.839
Поени од реакции
5.471
За оваа тема ќе те демантирам јас оф старт, барем за нешто да бидеме реални, тоа го знаат и добар дел наши членови, и покрај тоа што сме светлосни години пред нив од Ултрас поглед, за Фајт екипа се број1 без конкуренција. Крај факт. Доколку имаше контакт последниот сусрет кога наши каменуваа, ќе беа согазени дефинитивно, кажа и други наши членови погоре. Бидете малце субјективни.
Нормално дека ќе биле прегазени кога нашиве биле 5 души само,они биле цел автобус ако збориме за таа случка. Најголем минус е тоа за тие што го направиле каменувањето,ја врати групата многу назад,за џабе труд на голем број дечки кога 5 души го уништија тоа што некој го правел цела сезона да биде 10/10.
Кога збориме за фајт екипа и јас се согласувам дека се бр 1 на мак тифо.Пак ќе кажам и во Комити има многу спремни момци ама кај овие стажот на трибинита е поголем.
 
Член од
25 август 2023
Мислења
307
Поени од реакции
577
Нормално дека ќе биле прегазени кога нашиве биле 5 души само,они биле цел автобус ако збориме за таа случка. Најголем минус е тоа за тие што го направиле каменувањето,ја врати групата многу назад,за џабе труд на голем број дечки кога 5 души го уништија тоа што некој го правел цела сезона да биде 10/10.
Кога збориме за фајт екипа и јас се согласувам дека се бр 1 на мак тифо.Пак ќе кажам и во Комити има многу спремни момци ама кај овие стажот на трибинита е поголем.
Ama baram odgovor po sto se najdobra fajt ekipa po toa sto se keljavi i debeli li ? Jas kaj sto rastev po delata sudevme a ne po toa kako e sisan nekoj
 
Член од
2 декември 2022
Мислења
211
Поени од реакции
543
За оваа тема ќе те демантирам јас оф старт, барем за нешто да бидеме реални, тоа го знаат и добар дел наши членови, и покрај тоа што сме светлосни години пред нив од Ултрас поглед, за Фајт екипа се број1 без конкуренција. Крај факт. Доколку имаше контакт последниот сусрет кога наши каменуваа, ќе беа согазени дефинитивно, кажа и други наши членови погоре. Бидете малце субјективни.
Не збори така ке речат од Битола дека си и ке те блокираат од Кајгана (не прашувај како знам).

Ќе отворам една тема за дискусија , Зашто периодот од 2000 до 2010 Комити се бројчани многу слаби и генерално слаби изданија а баш тогаш сеуште градов колку толку бил сеуште "Жив" и со поголемо скопско население ,Дали лоша репутација , лош фудбал или пак појавувањето на фемили и цпб е причина што и ден денес бројчано каскаме у споредба со останатите екс ју градови (сооднос жители на град со бројка на навивачи)?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom