ТИФОМАНИЈА!

Член од
27 ноември 2021
Мислења
354
Поени од реакции
3.525
Се силите на Рибари, на Чкембари...

Ај сега да ве видиме колку ви држит :jeeee:

Напред ЛЕБАРИИИ, се да му зејте, за ЛЕБ да немет :pos::pos::pos::pos:

Ве отепаја со најавава, ДА СИ ПРИЗНАЈТЕ!

Ми го разубаја денов :jeeee::jeeee:

Радовиш FANS, HOOLIGANS :roker:
 

Attachments

Член од
27 ноември 2007
Мислења
30.590
Поени од реакции
69.886
Па главните на Лебари порано одеа со нас на трибина. Кога игравме со Детонит, со нас седеа во кафана :D
Плус цела Ораовица порано беа Комити :D
Ќе јаде заушки војводата :D

Edit: Го смениле после 5 минути :D
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2022
Мислења
124
Поени од реакции
920
Се силите на Рибари, на Чкембари...

Ај сега да ве видиме колку ви држит :jeeee:

Напред ЛЕБАРИИИ, се да му зејте, за ЛЕБ да немет :pos::pos::pos::pos:

Ве отепаја со најавава, ДА СИ ПРИЗНАЈТЕ!

Ми го разубаја денов :jeeee::jeeee:

Радовиш FANS, HOOLIGANS :roker:

Да не им му го хакираа од Чкембари профилот…
 

RedBlack

Grof
Член од
28 март 2008
Мислења
4.637
Поени од реакции
2.802
Па главните на Лебари порано одеа со нас на трибина. Кога игравме со Детонит, со нас седеа во кафана :D
Плус цела Ораовица порано беа Комити :D
Ќе јаде заушки војводата :D

Edit: Го смениле после 5 минути :D
Tuka e Oraovica crew spremni se :)
 
Член од
22 септември 2020
Мислења
150
Поени од реакции
377
Лебари го продадоа кучата,кумани 7/8 автобуса на патерината браво
 
Член од
26 март 2022
Мислења
515
Поени од реакции
4.659
Се силите на Рибари, на Чкембари...

Ај сега да ве видиме колку ви држит :jeeee:

Напред ЛЕБАРИИИ, се да му зејте, за ЛЕБ да немет :pos::pos::pos::pos:

Ве отепаја со најавава, ДА СИ ПРИЗНАЈТЕ!

Ми го разубаја денов :jeeee::jeeee:

Радовиш FANS, HOOLIGANS :roker:
Да не пишуваш утре само ,,Оти бе Комити напаѓате фанови" ;) ;)
 
Член од
29 август 2022
Мислења
104
Поени од реакции
333
Кумани одлични , навивање прејако бројка одлична фали само ударната на ограда место паролата борбено Куманово , какво освежување ке бидат на сценава ако се активни , Браво
 
Член од
3 март 2019
Мислења
128
Поени од реакции
559
Кумани одлични , навивање прејако бројка одлична фали само ударната на ограда место паролата борбено Куманово , какво освежување ке бидат на сценава ако се активни , Браво
Имат негде нешто да се видит?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom