ТИФОМАНИЈА!

Член од
8 октомври 2015
Мислења
901
Поени од реакции
2.643
Цел живот камења, ете застана бусот 50 метри после каменувањето, имаше судар со ПЕП. Каде беа capiral city boys мочковцитe, ако беше планот да го стопирате бусот? Резил и јад..
Автоматски споено мислење:

Poveke Bitolcani cekaa red u sendvicarata ispred sala otkolku sto bea Ckembari na tribina
Утре ќе има поќе битолчани него скопјани во Скопје, како и вообичаено, тастатура лигајчар
 
Член од
18 септември 2020
Мислења
1.082
Поени од реакции
6.094
Цел живот камења, ете застана бусот 50 метри после каменувањето, имаше судар со ПЕП. Каде беа capiral city boys мочковцитe, ако беше планот да го стопирате бусот? Резил и јад..
коалиција, кај да бидат. Битола на 100 метра не смејме да се доближиме овие корзо цела утакмица. Парталковци
Во Битола ниедна група не смеј веќе да е добредојдена, под ниеден кодекс
 
Член од
13 февруари 2024
Мислења
9
Поени од реакции
85
Прва екипа комити со камења?
Воџата ваш со камен фрла бега.
50 метра понапред застанавме,низ ниви бегавте
КАМЕНКОВЦИ ЗАПАД
СЕ ДА ВИ ЕБИМЕ ПИЧКИ
ДА ЖИВЕЕ НЕЗАВИСНА БИТОЛА!
 

Пеце

Пелистер-Битола
Член од
16 септември 2009
Мислења
4.263
Поени од реакции
5.076
Абе не ве разбирам вас Битолчаните на форумот шо се расправате со цпб и фа, до курот не ни е таа дечурланата, му пуштиле интернет за 6 стотки и чкрапат овде, не се свесни прва прилика дека брз воз ќе ги мани...
 
Член од
7 ноември 2022
Мислења
126
Поени од реакции
368
Абе не ве разбирам вас Битолчаните на форумот шо се расправате со цпб и фа, до курот не ни е таа дечурланата, му пуштиле интернет за 6 стотки и чкрапат овде, не се свесни прва прилика дека брз воз ќе ги мани...
Нели бевте со гробари добри од кај сеа брзи возови делије север пароли?
 
Член од
10 август 2023
Мислења
67
Поени од реакции
135
FA Pizdi NEMA spienje vecerva.....ke ve iskinime do southdow Uste odma.picinja so kamenja
 
Член од
1 февруари 2023
Мислења
69
Поени од реакции
129
Nisto ne razbravme sega, koj vi go zdrma kafezot, koj kamenuval, 5 skopski grupi spomnavte odednas? Dali site Skopjani grupno ve kamenuvaa, dali od sekoja grupa po 1 pretstavnik, dali poedinci koi ne se grupa? Samo nafrlate komentari, pretite, a nikoj nisto konkretno ne pisa
 
Член од
10 август 2023
Мислења
67
Поени од реакции
135
Picki ste bile picki ostanavte pa kodeksi kazvate pa huligani bile pa neznam so bile zaradi vas cela makedonija ne ni dava avtobusi od sega pa natamu nema da pominite taka lesno vo bitola kopilinja
Samo nistenje
Автоматски споено мислење:

Nisto ne razbravme sega, koj vi go zdrma kafezot, koj kamenuval, 5 skopski grupi spomnavte odednas? Dali site Skopjani grupno ve kamenuvaa, dali od sekoja grupa po 1 pretstavnik, dali poedinci koi ne se grupa? Samo nafrlate komentari, pretite, a nikoj nisto konkretno ne pisa
Ke vidis Po konkretno.ni kodeks Ni kurac pojkje
 

Kajgana Shop

На врв Bottom