ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.058
Поени од реакции
1.624
Па ја мислев да почекам да видам какви понуди ќе имаат или да искористам од новогодишниве понуди на вип и телеком. Али ова повеќе ми излеа на заебанција отколку на некој сериозен мобилен оператор. чим неможат ни понуди да склопат па којзнае колку лошо понатаму ќе функциоонираат.
 
Член од
29 август 2008
Мислења
5.199
Поени од реакции
3.581
Па ја мислев да почекам да видам какви понуди ќе имаат или да искористам од новогодишниве понуди на вип и телеком. Али ова повеќе ми излеа на заебанција отколку на некој сериозен мобилен оператор. чим неможат ни понуди да склопат па којзнае колку лошо понатаму ќе функциоонираат.
Jas mislam deka ja preteraja epten ....ova mi lici neserioznost kako na startot na Lycamobile...
Pa koga veke sakaat da zapocnat, pa ako bile spremni do 31 ovaa god, neka kazat pocnuvame od rodendenot, tamu koga ime e 15.01 /19.01 ne znam tocno , em ke imaat vreme za reklama, promocija ova/ona em nema narodot da go ostavat na kumplug...bidejki ima mn, sto edvaj cekaaat dase portiraaat na koi ime preku glava od vip i telekom, so tie skapani dogovori.na koi nese pridrzuvaat a Aek, nisto ne pomaga. !
Navistina ja preteraa
 
Член од
24 јуни 2017
Мислења
18
Поени од реакции
1
А нема точен датум? Еееејј....многу не професионално од Телекабел.
 
Член од
21 октомври 2016
Мислења
522
Поени од реакции
672
Нема пуштање, газдата е на одмор.

Sent from my EVA-L09 using Tapatalk
 
Член од
27 декември 2018
Мислења
4
Поени од реакции
0
Ke bide naskoro eve go nivniot Klasicen odgovor

Почитувани,

Интензивно работиме на последните подготовки и наскоро ќе бидат објавени пакетите кои ќе ги понудиме.Како и сите услуги до сега, НЕМА ОБВРЗУВАЧКИ ДОГОВОРИ.

Имајте пријатен ден,
Телекабел
 

Kajgana Shop

На врв Bottom