ТЕЛЕКАБЕЛ [мобилен оператор]

Член од
13 ноември 2009
Мислења
301
Поени од реакции
146
Овие деној ко се сите дома па и да не се нешто подобри.... а1.JPG телекабел.JPG
 
Последно уредено:

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
Добро бе работи некој кај аматериве? Една недела ги чекам да ме бараат за нов број кој го нарачав преку нивниот веб сајт и сега ми истече договорот со вип и веќе немам никаква мобилна мрежа. Знае некој до колку им е работно време да одам да видам што е работата? Вака не реагираат изгледа.
 
Член од
15 јануари 2008
Мислења
5.041
Поени од реакции
12.031
Добро бе работи некој кај аматериве? Една недела ги чекам да ме бараат за нов број кој го нарачав преку нивниот веб сајт и сега ми истече договорот со вип и веќе немам никаква мобилна мрежа. Знае некој до колку им е работно време да одам да видам што е работата? Вака не реагираат изгледа.
Најди од site-от контакт телефон или оди до некој пункт. Имаат во Беверли на приземје. За жал кај нас се пропуштаат онлине нарачките уште немаат рутина.
 
Член од
26 март 2020
Мислења
8
Поени од реакции
2
Добро бе работи некој кај аматериве? Една недела ги чекам да ме бараат за нов број кој го нарачав преку нивниот веб сајт и сега ми истече договорот со вип и веќе немам никаква мобилна мрежа. Знае некој до колку им е работно време да одам да видам што е работата? Вака не реагираат изгледа.
ako imas vneseno broj sam da si kreiras toa ti e rezerviran i treba da pojdis da si go podignis
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
ako imas vneseno broj sam da si kreiras toa ti e rezerviran i treba da pojdis da si go podignis
Има и опција да ти стигне бројот на домашна адреса, ти си бираш како, изгледа членот погоре ја изберал таа опција.
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
413
Поени од реакции
82
дали телекабел имаат опција припеид или само пост паид, и каде имаат канцеларии во Скопје
 

kazioX

Примерен форумџија
Член од
28 април 2011
Мислења
3.823
Поени од реакции
10.551
ako imas vneseno broj sam da si kreiras toa ti e rezerviran i treba da pojdis da si go podignis

Има и опција да ти стигне бројот на домашна адреса, ти си бираш како, изгледа членот погоре ја изберал таа опција.
Имав избрано да ми стигне до дома, ама далеку сме ние уште од таква професионалност. Морав да отидам лично да си ја подигнам картичката. Мрежата засега е супер, па ќе видиме понатаму.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Имав избрано да ми стигне до дома, ама далеку сме ние уште од таква професионалност. Морав да отидам лично да си ја подигнам картичката. Мрежата засега е супер, па ќе видиме понатаму.
И јас користам број од нив и задоволен сум од услугите мрежа и интернет.
 
Член од
1 април 2009
Мислења
653
Поени од реакции
557
Изгледа не им работи мобилната мрежа во моментов а? Немам услуги, пробувам да добијам техничка поддршка и нивните мобилни броеви не им работат..
 

JB00F

DDoS
Член од
21 јануари 2014
Мислења
3.411
Поени од реакции
2.753
Изгледа не им работи мобилната мрежа во моментов а? Немам услуги, пробувам да добијам техничка поддршка и нивните мобилни броеви не им работат..
Ја ги добив на почетокот на дефектот. Кај нив е у централа. Сеа се изгасиле. Посериозен проблем е очигледно. Досега беа во ред, ама Роби треба се стегне сеа малку, зачестија дефективе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom