ТВ-Реклами за Автомобили...

aLeKsAnDaR-aKi

The Duke
Член од
29 октомври 2007
Мислења
167
Поени од реакции
0
Вашите фаворити-критики и пофалби за тоа каков впечаток оставаат се побројните спотови и реклами за автомобилите кои се вртат или се вртеле некогаш ....мој најомилени се за Mercedes C-class (со Фернандо Алонсо) и за Seat Leon -едноставно мислам дека имаат добра маркетинг стратегија за разлика од Kia ...кои за новиот Kia Carnival имаат убедливо нај неатрактивни реклами...
Ваше мислење....
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.660
И за ц4 се добри... Оние со роботчето. Абе ако сакаш реклама, викни к-15 да направи. Има да биде камен а и дефинитивно ке се исплати. Сеуште немаат реклама за возило колку што знам...
 
Член од
1 февруари 2007
Мислења
183
Поени од реакции
0
[media]http://youtube.com/watch?v=Mn-Tkz6zkMc[/media]
Ova e najubavata reklama koja imam videno.


[media]http://youtube.com/watch?v=_AduzGaBkKY[/media]
A ova me iznasmea :pos2:
 
Член од
24 ноември 2005
Мислења
3.230
Поени од реакции
389
SEAT LEON, не дека го имам истиот што го рекламираат, туку зашто стварно е добра рекламата. Страшно ми се допаѓаат и рекламите за последните модели на FIAT.
 

Dzish

unlike any other...
Член од
15 февруари 2007
Мислења
13.994
Поени од реакции
2.660
Битно е видеото, така да се надевам модераторот нема да ми се налути поради тоа што е сосе оглас :)
Значи видете го видеото овде и ке ви стане јасно од каде излезе рекламата за Цитроен Ц4.
 
Член од
26 април 2006
Мислења
13.024
Поени од реакции
1.935
Taa za pezo 206 so ebse koa ja praese deckoto sam od edna stara kola so indijci bese mi se cini.Bese mnogu jaka reklama i novata za Mercedes C klasata so Alonso.

A taa na KIA mnogu glupa reklama e
 

A__

Супер модератор
Член од
16 март 2005
Мислења
3.376
Поени од реакции
731
Taa za pezo 206 so ebse koa ja praese deckoto sam od edna stara kola so indijci bese mi se cini.Bese mnogu jaka reklama i novata za Mercedes C klasata so Alonso.

A taa na KIA mnogu glupa reklama e
[media]http://www.youtube.com/watch?v=E7eOVpBCtPo[/media]
 
На врв Bottom