Сцени од серии

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Темава е за клипчина или сцени од тв серии кои што ве имаат насмеано или расплакано. По можност да биди првата опција, еве нешто од мене:

Врати че се роде

:pos::pos:.

 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Ајде малку со потемно нешто, во оваа сцена од серијата Рим Луциус Воренус римскиот офицер ќе заборави и на кодекси и на начин на однесување видете зошто:


Многу моќна сцена.
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.311
Поени од реакции
57.752
Ајде од мене, првата епизода од "The Class" (2006), серија која доби награда за најдобра нова комедија па потоа беше укината, на огромно разочарување на многуте фанови (можете да ги видите коментарите на youtube). Серијата немала лош рејтинг ама не го преживеа штрајкот во Холивуд минатата година. Има 19 епизоди вкупно и сите се на youtube па кој не може да ја симне може тука да си ја изгледа.

Барав одвоени сцени за да ги ставам на темава ама тешко се наоѓаат така, не можев да ги најдам оние што сакав да ги постирам.



 

Vespertine

The Ugly Duckling
Член од
22 септември 2009
Мислења
2.932
Поени од реакции
3.386
Оваа сцена никад нема да ја заборавам, и секогаш ми е смешна :)
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Следниве се од Game of Thrones и од Breaking Bad, па кој ги нема гледано нека го отварра спојлерот.

И се што ќе најдете по интернетов од Friends.
 

Anne.

~ Happiness In Slavery.
Член од
4 декември 2009
Мислења
4.628
Поени од реакции
10.284


You can't take picture of this... It's already gone....
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.624

Изгинав.. воедно и ја препорачувам серијава(My Family), ја даваа едно време на Сител мислам, ако ви текнуе. Посебно првите 3-4 сезони каде што глуми најстариот син Ник :)
 

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.096
Поени од реакции
5.836

Изгинав.. воедно и ја препорачувам серијава(My Family), ја даваа едно време на Сител мислам, ако ви текнуе. Посебно првите 3-4 сезони каде што глуми најстариот син Ник :)
леле , заборавив на серијава а колку само сум се смеел, мора да ги спуштам новиве сезони, само ја нема на замунда:(
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Молитвата викиншка од 0.58 натаму :icon_lol:.

 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Ова дека моментално ја гледам The walking dead смртта на Мурл ме погоди моќна сцена. Претходно Мишон му вика дека кога ќе умре никој нема да плаче за него дури ни неговиот брат, затоа човекот на крајот направи тоа што мораше да се направи за брат му да плаче за него.

 

Kajgana Shop

На врв Bottom