Сфатив дека...

Член од
18 ноември 2008
Мислења
621
Поени од реакции
611
Колку лошо се чувствувам после само еден саат играње на игра од фејсбук, ау страшна работа какво влијание имаат одма мава на начинот на кои ги гледа човек некои работи. Свесен сум за тоа, а колку има што не се свесни...

:pos:
 
N

NikolaMKD91

Гостин
Сфатив дека најтрајната и најверната љубов е кон храната :love:
 
Член од
9 јануари 2013
Мислења
618
Поени од реакции
466
Можеш да се промениш само од две причини: или си научил многу, па сакаш да се промениш или си повреден многу, па мораш да се промениш.
 

Psyside

Nocturnal
Член од
30 јануари 2009
Мислења
18.413
Поени од реакции
17.963
Сфатив, дека оваа е најлошата тема ever :icon_lol:
 
Член од
30 мај 2012
Мислења
1.934
Поени од реакции
2.676
Сватив дека парите го вртат светот. Можеби ретко нешто не можеш да купиш со пари, но се друго ти е достапно и можеш да имаш. :)
 
M

MIL

Гостин
Sfativ deka I se otvoriv prebrzo I previshe... sfativ deka nautro se budam so edna cel-da ja razbudam nea...sfativ deka celo minato go zbrishav radi nea I ja stavam vo se pred sebe...sfativ deka mnogu raboti I ona treba da sfate I da me razbere koga mi e najtesko...Sfativ deka ja osekam jako .... jakoo.... sfati veke ednas T.S
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
31.898
Поени од реакции
36.495
Сфатив дека знаењето е сила, а врските се моќ:)
 
Член од
9 јануари 2013
Мислења
618
Поени од реакции
466
тешко е да го сакаш онаа што не е твое, тешко е да кажеш „Другар“ а да мислиш „Мило мое “
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Сватив дека додека паметните се мислат, будалите си уживаат во животот
Сватив дека политиката е најголема курва, поголема дури и од 70 годишна проститутка во Амстердам.
Сватив дека 99 проценти од луѓето се од интерес.
Сватив дека се можеш да добиеш за пари освен здравје....

***СВАТИВ ДЕКА ГЛАДЕН НЕ СЕ ВЛЕГУВА ВО ПРОДАВНИЦА***
 
M

MIL

Гостин
Sfativ deka Koga ima mir ima i ljubov i razbiranje... koga ima inat ima kavgi , prepukuvanja i kontranja i samo moze da ze shiri omraza nisto poveke i mozes samo da gubis ...
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.286
Поени од реакции
14.585
дека има гејови и фегети, тешко тебе ако налеташ на тоа второто
 

Kajgana Shop

На врв Bottom