Супер лига, да или не?

Дали сте за Супер лига?


  • Вкупно гласачи
    299
  • Гласањето е завршено на .

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
35.533
Поени од реакции
52.307
Што и да излезе на крај, јас останувам на ставот, фудбалот мора да претрпи промени, и во организацијата на првенствата, и во финансискиот, но и во теренскиот дел.
Најлошо сценарио е сега после ова се да се стиши и баш ништо да не се смени.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Овој па Retard And Totally Mindfucked колку е зен а ван топ 4 и здрава логика свака му час.
Работеле мозочните ќелии, гледам јас. Ова сам го смисли, или брејнсторм имавте во трпезарија со најблиските? Маестрално.

Не биди луд. Што мислиш, зошто сум зен? Ветено му е на Челзи четврто место сезонава, затоа и прв потегна нога.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
Работеле мозочните ќелии, гледам јас. Ова сам го смисли, или брејнсторм имавте во трпезарија со најблиските? Маестрално.

Не биди луд. Што мислиш, зошто сум зен? Ветено му е на Челзи четврто место сезонава, затоа и прв потегна нога.
Се препозна бе у она Retard а :ROFLMAO:
Зен си ради дупките у мозочните келии, ваљда.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
9.716
Поени од реакции
17.379
Колку нереално делува интервјуто на Перез дадено пред само 24 часа и сите поенти во него, па и анкета некоја имаше, наводно со мнозинство подршка од навивачите.

Што и да излезе на крај, јас останувам на ставот, фудбалот мора да претрпи промени, и во организацијата на првенствата, и во финансискиот, но и во теренскиот дел.
Може и имале такви анкети, меѓутоа со социјалниве мрежи е заебано кога ќе тргне возот. Прво нешто што видов сабајле коа станав беше сликатa од некој навивачи, created by the poor, stolen by the rich. Сите ја имаа шернато, игнорирајки го фактот дека сликата е за моменталниот формат.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
834
Поени од реакции
1.280
Најлошо сценарио е сега после ова се да се стиши и баш ништо да не се смени.
А сега тука е Р У М Е Н И Г Е , нече мочи тако лако.
Не си оди никој од CEO од Баерн без причина
Некој ке го јаде стапот а осеќам дека накај Јуве и Реал иде работата.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
7.278
Поени од реакции
20.260
Се препозна бе у она Retard а :ROFLMAO:
Зен си ради дупките у мозочните келии, ваљда.
На прва не, бидејќи буквално ги имаше напишано, првите букви болдирани, сето тоа суптилно спакувано. Тешко се препознаваат вакви интелигентни досетки. Потоа го препрочитав и сфатив, Мите.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
14.322
Поени од реакции
32.862
А сега тука е Р У М Е Н И Г Е , нече мочи тако лако.
Не си оди никој од CEO од Баерн без причина
Некој ке го јаде стапот а осеќам дека накај Јуве и Реал иде работата.
Да бе, така се уништуваат историски гиганти како Јуве и Реал, оти Баерн така ќе сакал.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
3.598
Поени од реакции
5.102
На прва не, бидејќи буквално го имаше напишано, првите букви болдирани, сето тоа суптилно спакувано. Тешко се препознаваат вакви интелигентни досетки. Потоа го препрочитав и сфатив, Мите.
Ај бе легни си. Не се мучи, и да мислиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom