Супер лига, да или не?

Дали сте за Супер лига?


  • Вкупно гласачи
    299
  • Гласањето е завршено на .

Донев

★★
Член од
9 мај 2008
Мислења
33.777
Поени од реакции
48.857
Што и да излезе на крај, јас останувам на ставот, фудбалот мора да претрпи промени, и во организацијата на првенствата, и во финансискиот, но и во теренскиот дел.
Најлошо сценарио е сега после ова се да се стиши и баш ништо да не се смени.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
Овој па Retard And Totally Mindfucked колку е зен а ван топ 4 и здрава логика свака му час.
Работеле мозочните ќелии, гледам јас. Ова сам го смисли, или брејнсторм имавте во трпезарија со најблиските? Маестрално.

Не биди луд. Што мислиш, зошто сум зен? Ветено му е на Челзи четврто место сезонава, затоа и прв потегна нога.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.338
Поени од реакции
2.466
Работеле мозочните ќелии, гледам јас. Ова сам го смисли, или брејнсторм имавте во трпезарија со најблиските? Маестрално.

Не биди луд. Што мислиш, зошто сум зен? Ветено му е на Челзи четврто место сезонава, затоа и прв потегна нога.
Се препозна бе у она Retard а :ROFLMAO:
Зен си ради дупките у мозочните келии, ваљда.
 
Член од
17 август 2011
Мислења
5.859
Поени од реакции
8.940
Колку нереално делува интервјуто на Перез дадено пред само 24 часа и сите поенти во него, па и анкета некоја имаше, наводно со мнозинство подршка од навивачите.

Што и да излезе на крај, јас останувам на ставот, фудбалот мора да претрпи промени, и во организацијата на првенствата, и во финансискиот, но и во теренскиот дел.
Може и имале такви анкети, меѓутоа со социјалниве мрежи е заебано кога ќе тргне возот. Прво нешто што видов сабајле коа станав беше сликатa од некој навивачи, created by the poor, stolen by the rich. Сите ја имаа шернато, игнорирајки го фактот дека сликата е за моменталниот формат.
 
Член од
4 ноември 2013
Мислења
684
Поени од реакции
955
Најлошо сценарио е сега после ова се да се стиши и баш ништо да не се смени.
А сега тука е Р У М Е Н И Г Е , нече мочи тако лако.
Не си оди никој од CEO од Баерн без причина
Некој ке го јаде стапот а осеќам дека накај Јуве и Реал иде работата.
 
Член од
29 јануари 2015
Мислења
4.647
Поени од реакции
11.965
Се препозна бе у она Retard а :ROFLMAO:
Зен си ради дупките у мозочните келии, ваљда.
На прва не, бидејќи буквално ги имаше напишано, првите букви болдирани, сето тоа суптилно спакувано. Тешко се препознаваат вакви интелигентни досетки. Потоа го препрочитав и сфатив, Мите.
 
Член од
23 ноември 2011
Мислења
13.642
Поени од реакции
31.009
А сега тука е Р У М Е Н И Г Е , нече мочи тако лако.
Не си оди никој од CEO од Баерн без причина
Некој ке го јаде стапот а осеќам дека накај Јуве и Реал иде работата.
Да бе, така се уништуваат историски гиганти како Јуве и Реал, оти Баерн така ќе сакал.
 
Член од
17 август 2009
Мислења
2.338
Поени од реакции
2.466
На прва не, бидејќи буквално го имаше напишано, првите букви болдирани, сето тоа суптилно спакувано. Тешко се препознаваат вакви интелигентни досетки. Потоа го препрочитав и сфатив, Мите.
Ај бе легни си. Не се мучи, и да мислиш.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom