Супер коли низ Македонија

Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
Nikolaben, имаш ли слики од црвено Порше Карера 4 (само четворка) со таблици SK 911 VH? Kaбрио, некаде 1994-1995 година слободно проценето. Го видов во центар пред некој ден, а после додека се возев во автобус... Немам кабелче да префрлам слики, ама и онака се катастрофа од мобилен.
хахаха, немам слики ама знам за кое збориш , сега има поголеми и подобри бандажи според мене
еве го
 

JeepMkd

Scratch model builder
Член од
25 јуни 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
468
На шала со колегите рековме дека е она од к15 (тоа што немаше мотор :D) , затоа што за друго толку старо и не знаеме. Имаш ли информација каде се криеше до сега, затоа што има VH таблички?
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
На шала со колегите рековме дека е она од к15 (тоа што немаше мотор :D) , затоа што за друго толку старо и не знаеме. Имаш ли информација каде се криеше до сега, затоа што има VH таблички?
и јас ретко го гледав , пред 7-8 месеци го видов во центар кај силуете , тоа салонот за убавина :)...Незнам каде би можел да се крие :) ,можеби по сервис или газдата немал можност да го вози поради некоја Х причина :) :cool:
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
^ Орце пијандурата, маалска легенда! :D
Он: SLS AMG на Ленинова денеска, чешки таблици. Последнава недела дена го има низ Скопјево, али не сум имал прилика да го сликнам! :D
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
^ Орце пијандурата, маалска легенда! :D
Он: SLS AMG на Ленинова денеска, чешки таблици. Последнава недела дена го има низ Скопјево, али не сум имал прилика да го сликнам! :D
ако начекаш сликај под итно , иначе што боја е SLSот :)?
 
Член од
30 јуни 2008
Мислења
493
Поени од реакции
13
^ Темно плав ако не се лажам, со кола бев немав време да застанам :D
 

Acohipmk

Манипулативна кокошка.
Член од
3 ноември 2008
Мислења
1.449
Поени од реакции
2.000
Да, навистина го има, и тегет бил, ми рече еден другар денес дека го видел, лудило :)
 

martint

(малку) Почетник
Член од
22 јуни 2009
Мислења
54
Поени од реакции
13
Porsche Cayenne Lumma со макеоднски таблички видов до плоштадот на таа калдрмата нова мн јако само не го сликав оти брзав :(
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
962
На шала со колегите рековме дека е она од к15 (тоа што немаше мотор :D) , затоа што за друго толку старо и не знаеме. Имаш ли информација каде се криеше до сега, затоа што има VH таблички?
Еве нешто од вчера/завчера Porsche carrera 4 кај Багута рестранот , CL65 кај Холидеј Инн и Галардото во Дебар Маало
1234567.jpg Pic1912.jpg
Pic1905.jpg
 

zocc

911
Член од
9 мај 2011
Мислења
2.912
Поени од реакции
1.678
Еве нешто од вчера/завчера Porsche carrera 4 кај Багута рестранот , CL65 кај Холидеј Инн и Галардото во Дебар Маало
Прегледај го приврзокот 35458
Поршево постар модел ама ептен ми се допаѓа, уште само да не беше кабрио . Не знам дали беше денес на паркингот кај салата Борис Т. имаше фотосесија на "лихтенштајнските" :) Ферари со некои хостеси од Србија. Штета не снимав, каква симфонија, звуци да ти се наежи кожата.:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom