Супер коли низ Македонија

Пропалица

Мртов/а
Член од
25 јуни 2011
Мислења
2.866
Поени од реакции
1.406
Вчера во Штип пред елкос видов паркиран Porsche Panamera црна боја со Швајцарски таблички. Не можев да го сликам пошто далеко бев малку а и телефонот ми беше во колата.

Ваков сличен беше од позади

 

Silvio

Strength And Honor
Член од
21 јануари 2009
Мислења
308
Поени од реакции
166
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.744
Поени од реакции
4.825
Nikolaben2 @ YT Како најискусен и човек што највеке видел спортски коли сакам да те прашам кој во МК има највеке спортски коли и воопшто кои се најспортскиве коли во МК ?
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
961
Добро беше летово за car spotting па се фатив малце за работа, следат цел куп нови видеа на мојот канал, планирам по 2 неделно да ставам, се надевам дека нема да заборавам некое да прикачам и на форумов :) уживајте...
 
Член од
24 мај 2014
Мислења
4.744
Поени од реакции
4.825
Продадено Масератито на неготинскиот нарко бос Љупчо Пецов Ѓаволот... За (Керозин) и воопшто причино последичниот ред на случајот прочепкајте во темата за криминалци во МК. http://www.kanal5.com.mk/vesti_detail.asp?ID=81432

П.С. Порано Ѓаволот беше откупувач на скапи коли запленети од полицијата... Пред да падне го купил џипот на Велија Рамковски.
 
Член од
11 јули 2009
Мислења
1.415
Поени од реакции
961
GTR-от сите го знаат, него коливе што доаѓаат тука на 10-20 дена никој не ги знае, пробав летово да уловам неколку во Гостивар :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom