Судот пресече, прекршителите на црковниот имот во Австралија казнети, МПЦ за Австралија и Нов Зеланд

Член од
4 мај 2009
Мислења
209
Поени од реакции
9
Прашање: како се познава кога владиката Петар НЕ лаже?
Одговор: кога ја држи устата затворена.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom