Стјуардеси во бикини

H

Hombre

Гостин
VietJetAir првавата виетнамска приватана авиокомпаниа, еве еден интересен податок кој верувам дека има врска со видеово.

The Vietnam aviation authority fined VietJet Air US$960 for organizing 5 women of candidates in a local beauty contest to perform the Hawaiian themed-dance without first gaining permission to celebrate its maiden flight to the tourist hub of Nha Trang.

Извор...
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Јас ако некогаш се возам во ваква компанија, веројатноста да се заљубам е многу голема.
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.760
Поени од реакции
9.882
Јас ако некогаш се возам во ваква компанија, веројатноста да се заљубам е многу голема.
Aуу и јас.. многу сакам јапонки,кинескињи и тајланџанки :D Посебно како се милозвучни за време на секс :love:
 
Член од
6 декември 2011
Мислења
2.027
Поени од реакции
3.357
Aуу и јас.. многу сакам јапонки,кинескињи и тајланџанки :D Посебно како се милозвучни за време на секс :love:
Еее бе перверзен еден, само на секс ти оди умот. Абе јас зборувам за љубов море, да ја гушкаш, да ја масираш, да и пееш под прозор, да си љубоморен додека е на работа по бикини, и мислата кога ги послужува манијаците за време на летот да те направи да пцуеш по цел ден... И молитвата навечер што ја кажуваш пред легнување вака да ти биде: Оче наш кој си на небото, те молам летот од Ханој до Пекинг направи да сите патници бидат жени, биди милостив направи и пилотите да бидат хомосексуалци, вечно ќе го славам името твое ако ги исполниш моите барања. Амин.
 
F

FARANG

Гостин
only in asia hahahaha staro e ova ama kade kade podobro od nekoj drugi gluposti sto gi pravat avio komaniite za da ja razbijat monotonijata pri letanje
 
Член од
8 март 2012
Мислења
3.058
Поени од реакции
1.250
Многу ми се допадна музикава на видеово :pipi:
 
F

FARANG

Гостин
Mislam deka idniot odmor ke zacepam nakaj Da Nang. lol... muzikava e zakon gimme that BANANA :)
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.404
sega e momentot,na koj prv ce mu tekne kal nas:
pokraj mnogu benziski stanici,koja ce go ponudi ova:prodavacki vo BIKINI
ili kade prvo ce se soblecat vaka:Tineh-Vero-Ramstor-Kam-Tediko-Zito luks-Promes
i da vidis koj promet ce go imaat so ovaa Vietnamska ideja od 21 vek.
a moze pak i na predizborni mitinzi-politicarkite vo BIKINI, opa bato koja guzva ce bide
i koj koalicii ce se pravat uste vo tek na kampanjata,a za potoa ne pravime muabet.
 
Член од
17 март 2005
Мислења
11.493
Поени од реакции
1.585
Ми се бендисува кога ги гледам стјуардесите од Малезија како играат кога покажуваат употреба на сигурносен појас...

 
F

FARANG

Гостин
Ми се бендисува кога ги гледам стјуардесите од Малезија како играат кога покажуваат употреба на сигурносен појас...


Не е малезија, ова се филипинки. CEBU PACIFIC е втората по големина филипинска авио компанија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom