Студиска опрема за изнајмување?

Член од
9 декември 2010
Мислења
131
Поени од реакции
89
Ако има некој или ако знаете некој што изнајмува студиска опрема (позадина, блицеви, држачи, светла, апарат...) пишете тука или во пп. Ми треба за еден ден, крајот на месецов почетокот на декември.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom