Студентски домови

Член од
5 септември 2014
Мислења
1
Поени од реакции
0
Ке може ли некој докулку знае да ми каже кои се потребни документи за вселување во стив и дали ќе треба жиранти? :D:D:D
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
Само ова? Не бараат кинти за приговор?
И во кој рок може да се внесе приговорот?
Само ова, и таму во Министерство ќе ти кажат каде да го адресираш. Пишуваше демек откако ќе се објават резултатите после 3 дена имаме право на приговор.Исто така добро би било ако покрај ова имаш и прилог, основа на која го пишуваш приговорот.Затоа, прво треба да знаеш зошто не си примен.Со среќа.
 
Член од
6 септември 2014
Мислења
11
Поени од реакции
3
Некој сместен во Стив Наумов-новите бараки?
Колку е станарината? И дали се уплајќа на истата сметка од сликите што ги објавиле поназад? :)
 

4NHK0

Јас сум ти батка у суштина многу флексибилен шизик
Член од
9 април 2014
Мислења
1.153
Поени од реакции
846
Ке може ли некој докулку знае да ми каже кои се потребни документи за вселување во стив и дали ќе треба жиранти? :D:D:D
Неможам сите да ти ги набројам, важно знам дека женска ми требаше да однеси околу 17-18 документи и еден куп уплатници и дополнителни давачки
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.947
Само ова, и таму во Министерство ќе ти кажат каде да го адресираш. Пишуваше демек откако ќе се објават резултатите после 3 дена имаме право на приговор.Исто така добро би било ако покрај ова имаш и прилог, основа на која го пишуваш приговорот.Затоа, прво треба да знаеш зошто не си примен.Со среќа.
3 дена од објавување? Кои се тие три дена?
Денеска, ако работат евентуално(ама не ми се верува), утре е недела и понеделник неработен ден.
Нека идат у пм :facepalm:
 
Член од
5 април 2009
Мислења
874
Поени од реакции
75
3 дена од објавување? Кои се тие три дена?
Денеска, ако работат евентуално(ама не ми се верува), утре е недела и понеделник неработен ден.
Нека идат у пм :facepalm:
Оди во Вторник тогаш, ама веќе и втор круг почна, така да не знам колкав ефект ќе има тоа.
 

Ернесто ЧЕ Гевара

Hasta La Victoria Siempre
Член од
21 јуни 2010
Мислења
14.109
Поени од реакции
20.947
Нов конкурс е распишан.
Пишува дека во Стив Наумов во прва и втора зграда НЕМА слободни места, а во третата зграда има 355 слободни.
Можно е ова или е некоја нова глупост од неписмениве?
 

Martinmkd

Roadie
Член од
20 мај 2009
Мислења
296
Поени од реакции
412
Авторот сака да каже дека има интернет во секоја соба? :) :)
 
Член од
13 септември 2014
Мислења
2
Поени од реакции
0
Дали знае некој дали воопшто има или ќе има некакви резултати од приговорите што беа поднесени за одбијаните на конкурсот за студентки домови. . . ? o_O
 
Член од
13 септември 2014
Мислења
7
Поени од реакции
2
Барам пристоен стан во близина на Земјоделски/Шумарски факултет. Користете приватна порака.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom