Студентски домови

Член од
25 март 2014
Мислења
9
Поени од реакции
0
Кај е подобро Стив Наумов прва и втора зграда или трета зграда ? :)
 
Член од
18 декември 2008
Мислења
1.277
Поени од реакции
323
Кај е подобро Стив Наумов прва и втора зграда или трета зграда ? :)
Прва е полошо реновирана и почесто се расипува бојлерот, ама помирно е отколку во втора. Во втора имаш недостаток на инвентар (столови, маси, нема полици) и вишак на идиоти. Трета зграда валда се бараките нови (никој до сега нема живеено таму, ама викаат дека се убаво средени).
 
Член од
25 март 2014
Мислења
9
Поени од реакции
0
Прва е полошо реновирана и почесто се расипува бојлерот, ама помирно е отколку во втора. Во втора имаш недостаток на инвентар (столови, маси, нема полици) и вишак на идиоти. Трета зграда валда се бараките нови (никој до сега нема живеено таму, ама викаат дека се убаво средени).

вака нешто е :)
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
15
Поени од реакции
2
За сместување во домот ми бараат за брат/сестра „Потврда од училиште, факултет или друга установа“, дали некој знае од која установа треба се земе потврда, бидејќи тој беше ученик, а сега ќе биде студент...?
 
Член од
21 март 2013
Мислења
379
Поени од реакции
1.080
За сместување во домот ми бараат за брат/сестра „Потврда од училиште, факултет или друга установа“, дали некој знае од која установа треба се земе потврда, бидејќи тој беше ученик, а сега ќе биде студент...?
Треба потврда за редовен ученик. Нека извади од средно каде што учел.
 
Член од
24 јули 2014
Мислења
3
Поени од реакции
0
Број на членови во потесно семејство на кандидатот (родители-старатели, брат, сестра)
. Овде треба само родителите и брат сестра или сите членови вклучувајќи ме и мене?
 
Член од
4 октомври 2010
Мислења
15
Поени од реакции
2
Фала Loreena

monaaa, верувам вклучувајќи те и тебе, барем јас така напишав, и најлогично е
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
Треба ли образец УППИ за студенти кои се прва година?
 
Член од
15 ноември 2011
Мислења
314
Поени од реакции
30
За прва година дали можи некој да ми кажи кој документи требаат?
 
Член од
24 февруари 2013
Мислења
4
Поени од реакции
0
дечки дали во електронската пријава кај што се пиши просечен успех од дипломата треба да се наведи просечениот успех од отцените од матурата или од сведителствата ??
 

Kajgana Shop

На врв Bottom