Студентски домови

Член од
9 декември 2020
Мислења
8
Поени од реакции
0
од фирмата на родителот, декларација за прием на плата и за месец јуни дека примил плата

од ујп сами си зимаат
Мора и од двата родитела или може само од еден родител декларација за прием на плата и потврда за плата од Јуни ?
 
Член од
9 декември 2020
Мислења
8
Поени од реакции
0
Мора од двајцата
Ок благодарам, имам уште едно прашање, на документот кој го извади едниот родител има дадено податоци за "нето плата за работното место" и просечна исплатена плата за Јуни и Јули нема никаде само за Јуни. Дали да ја пишам таа нето "плата за работно место" да не ми прават проблем за ова? просечната за Јули и Јуни е малку помала од нето платата, значи нето платата не е иста за сите месеци.
 
Член од
28 октомври 2019
Мислења
1.697
Поени од реакции
3.945
Ок благодарам, имам уште едно прашање, на документот кој го извади едниот родител има дадено податоци за "нето плата за работното место" и просечна исплатена плата за Јуни и Јули нема никаде само за Јуни. Дали да ја пишам таа нето "плата за работно место" да не ми прават проблем за ова? просечната за Јули и Јуни е малку помала од нето платата, значи нето платата не е иста за сите месеци.
Незнам искрено да ти кажам, не ли може само за Јуни месец да се извади потврда?
 
Член од
24 август 2021
Мислења
4
Поени од реакции
1
Која е жиро сметката на студентскиот дом Гоце Делчев?
 
Член од
7 јули 2018
Мислења
11
Поени од реакции
0
Дали има некој искуство со студентскиот дом пелагонија и какви се условите
 
Член од
22 јуни 2022
Мислења
19
Поени од реакции
12
Zdr znae nekoj kako se izdavaat sobi vo studentski?
Автоматски споено мислење:

Ili zamena vo stiv novi baraki da ne saka?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom