Струмички клипови

ilija^veles

Nick Sloter
Член од
19 февруари 2009
Мислења
1.050
Поени од реакции
41
Eeeee не сте го ставиле виа се на тато пат'ките.
 

By Me

BLAH....
Член од
10 февруари 2008
Мислења
1.121
Поени од реакции
29


ова најмногу вреди од струмица :uvo:
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.720
Поени од реакции
8.376
Тај го тераах 2 години и 4 месеца.
КОНЕЧНО!


Ја и тва беше хит на времето. :icon_lol:


СИТЕ ВРЕДЕ ДА СЕ ИЗГЛЕДАТ!
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
салама шо ќе му напрааш на лазо длгио :)
 
Член од
11 октомври 2008
Мислења
1.258
Поени од реакции
101
Немам не, продавачката не ми даде фискалка ја оди пити ја xD XD

 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Jа еден и од ГВГ:pos2::pos2::pos2:


На тава нешто нема ка да не се насмееш
 
Член од
1 септември 2008
Мислења
768
Поени од реакции
18
Jа еден и од ГВГ:pos2::pos2::pos2:


На тава нешто нема ка да не се насмееш
 

Kajgana Shop

На врв Bottom