Струмица

Дискусија во форумот 'Градови и села' започната од Наташа Радио Милева Мара, 30 април 2005.

 1. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.230
  Допаѓања:
  2.944
  mislam deka poveke nea da go otvoram nesto se vrti muabet deka de4koto sto go drzase zaglavil poveke vo dolgovi odkolku kar. Mozebi dokolku nekoj drug go zema i proba da go razrabote.
   
 2. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.837
  Допаѓања:
  4.581
  Локацијата беше добра, ама просторијата/објекто ного лош.
   
 3. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.767
  Допаѓања:
  25.193
  Odi moci pod nekoo maloka. :)
   
  На reddevil4ever, Божана и icerici им се допаѓа ова.
 4. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.837
  Допаѓања:
  4.581
  Лош беше просторо у смисла мора да се качуваш горе за цигари.
  Друго ќе беше да е сл. на Суб или ТНТ.
   
 5. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.767
  Допаѓања:
  25.193
  Ne si tolko star de, 10 skali se. Ja do gore - ja vonka na cigar. Isto e.

  Scena bese od ljubov i falase u grado taa zina.
   
 6. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.837
  Допаѓања:
  4.581
  Пијан, остри скали, гужви страшни (маленко беше).
  Мислам да беа на некое сл. место как Саб, ТНТ - оште ќе работаа.
   
  На wot му/ѝ се допаѓа ова.
 7. wot

  wot њ

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  16.767
  Допаѓања:
  25.193
  kapitalisticko kopile!
   
 8. LordDragonII

  LordDragonII Dr.Strangelove

  Член од:
  15 август 2008
  Мислења:
  9.837
  Допаѓања:
  4.581
  bega be hipster komunust!
   
 9. ultras1988

  ultras1988 Anti-Antifa

  Член од:
  6 февруари 2014
  Мислења:
  2.184
  Допаѓања:
  3.592
  Кое казино ќе е следно за демолирање ? Мој тип тава кај кружнио дека шо се ѓупците :).
   
 10. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.230
  Допаѓања:
  2.944
  jas glasam za toa kaj letnica pod tutunska banka :)
   
 11. Del Boy

  Del Boy

  Член од:
  28 септември 2012
  Мислења:
  6.680
  Допаѓања:
  13.308
  Ѓупците со 500 денара одат шо ќе кршат, тај сношти 7 иљади евра изгубил.
   

Сподели преку: