Струмица (стан, куќа, соби)

Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Другари, имам едно прашање за тие конкретно од Струмица :) Знаете ли некој што изнајмува за 31ви вечерта? Не ми треба за славење туку за преспивање (5-6h). Веќе резервирано ни е за во Селект али да не возиме пијани назад, голем проблем е тоа, ни треба нешто од 5-6 поручек на 31ви (колку да оставиме работите и сл.) до утредента истото време. Значи околу 24h празен простор, каде што ќе можам да одморам очи :ROFLMAO:
8 души сме (4женски). Благодарам :D
 
Член од
26 август 2013
Мислења
212
Поени од реакции
239
Другари, имам едно прашање за тие конкретно од Струмица :) Знаете ли некој што изнајмува за 31ви вечерта? Не ми треба за славење туку за преспивање (5-6h). Веќе резервирано ни е за во Селект али да не возиме пијани назад, голем проблем е тоа, ни треба нешто од 5-6 поручек на 31ви (колку да оставиме работите и сл.) до утредента истото време. Значи околу 24h празен простор, каде што ќе можам да одморам очи :ROFLMAO:
8 души сме (4женски). Благодарам :D
до колку пари сте спремни да потршите?
 
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
до колку пари сте спремни да потршите?

Па некоја нормална цела за преспивање на 1на вечер.. Да не е повеќе од 500/600 денари. За над оваа сума има и во хотел па затоа барам нешто помалку :D
 

TheQueen

Поларна мечка од цвет на цвет
Член од
26 ноември 2013
Мислења
584
Поени од реакции
791
Едно време баба ми изнајмуваше, но сега веќе не. Имаше и едни други, но сега веќе и тие не изнајмуваат. Навистина не знам...
Ќе ја прашам баба ми, таа знае такви работи.:)
 

|И.И|

говно интерашко
Член од
24 јуни 2008
Мислења
5.559
Поени од реакции
6.669
Сум ја имал таа чест да славам Нова Година во СР, и дефинитивно топло препорачувам. А за приватен смејштај малце потешко,
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Јави се во Општината - одделението за ЛЕР треба да има податоци за сите сместувачки капацитети, верувам дека ќе ви излезат во пресрет.
 
Член од
22 јуни 2010
Мислења
3.688
Поени од реакции
5.444
Јави се во Општината - одделението за ЛЕР треба да има податоци за сите сместувачки капацитети, верувам дека ќе ви излезат во пресрет.
Да му средат во лер. :rolleyes:
 

Windfucker

Телемит, Темплар, Масон, Сциентолог во целибат
Член од
30 април 2010
Мислења
8.459
Поени од реакции
15.326
Малце потешко дека ќе најдеш такво нешто за Нова Година. Секаде се бара празна дупка плус за славење и не верувам приватно дека некој е баш расположен да се расправа со пијани гости за 2000 ден. на сама вечер од Нова Година.
 
  • Ми се допаѓа
Reactions: wot
Член од
28 август 2009
Мислења
1.529
Поени од реакции
3.171
Малце потешко дека ќе најдеш такво нешто за Нова Година. Секаде се бара празна дупка плус за славење и не верувам приватно дека некој е баш расположен да се расправа со пијани гости за 2000 ден. на сама вечер од Нова Година.

Не си ме сфатил.. не барам за славење, само во периодот од 5-6 наутро до кај 12-1 на пладне ќе бидам присутен во "смештајот" и тоа ќе спијам :D Од славење ќе се вратам за да прилегнам да не идеме одма назад. Како и да е, фала :) Најдовме станче за 600 денари, али ќе спушти валда до 500, али ако најдете друга поефтина варијанта информирајте ме :D
 

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.481
Поени од реакции
33.574
Иначе, незнам кој ги лаже луѓево за Струмица.. :icon_lol:
 

Fringe

Скитник низ паралелни светови
Член од
24 септември 2011
Мислења
7.898
Поени од реакции
3.004
Па за толку кратко време можете да дремнете и во кола на некој паркинг.
Оставете ја колата да работи во место,парно да има за помал трошок да направите.
 

Pance24

Мариовец
Член од
26 август 2012
Мислења
270
Поени од реакции
104
Па за толку кратко време можете да дремнете и во кола на некој паркинг.
Оставете ја колата да работи во место,парно да има за помал трошок да направите.
8 Души у кола :O и тоа 4 женски :D аирлија нека е работата ....
 
Член од
7 август 2011
Мислења
4.706
Поени од реакции
12.478
Да не знае некој каде можам да најдам смештај за 11 и 12 март. Не барам многу, само три кревети и по можност туш.
На букинг се е резервирано.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom