Столица за нишање

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Не е исто, ама рече може и слично

Во Икеа ти беа од 45 до 85 евра, ако не грешам, а еве тука во донесени во СК за 3800, побарај ги на фејс
4200 е истава во јиск во сити мол.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Искрено имав во план и да модификувам обичен стол :)


Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Sungerot Bob

Живеј го животот
Член од
7 август 2012
Мислења
32.391
Поени од реакции
36.504
Баш прееска гледав еден каталог од Дивано Стил, но еве гледам дека ти веќе си купил. Столицата за лулање им е 8.800 денари (изгледа сега им е на попуст поради саемот), доле ногарките изгледа се дрвени, а горе е со штоф. Но како и да е, со здравје да си ја користиш:)
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Баш прееска гледав еден каталог од Дивано Стил, но еве гледам дека ти веќе си купил. Столицата за лулање им е 8.800 денари (изгледа сега им е на попуст поради саемот), доле ногарките изгледа се дрвени, а горе е со штоф. Но како и да е, со здравје да си ја користиш:)
Брат, разликата измеѓу мојата и оваа столица е бог и шеширџија. Башка цената е 3к разлика.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.089
Еве уште една, во Jysk, 6000 вели каталогот
http://www.jysk.mk/
на страна 7
А дали е функционална, ако ја имаат во салон, може да се провери на лице место, клац клац.. :)
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Еве уште една, во Jysk, 6000 вели каталогот
http://www.jysk.mk/
на страна 7
А дали е функционална, ако ја имаат во салон, може да се провери на лице место, клац клац.. :)
На овие попусти ако идеш со жена, без пари ќе те остави :)

Инаку истата столица тука ја продаваат за 3800. На минатиот флаер од Jysk истата ја продаваа сосе подлога за нозе околу сто евра.
 
Последно уредено:
Член од
28 март 2006
Мислења
17.692
Поени од реакции
12.089
Затоа не случајно отидов сам до Сити Молда ја пробам :) Оваа е како оние столици за во двор со перниче. Ако имаш можност, пред да купиш било каква, не е лошо да ја испробаш затоа што некои се многу навалени, други многу тврди, а поскапи се од обичните
 
Член од
21 август 2015
Мислења
71
Поени од реакции
28
Потрагата е завршена, домашно производство!

http://m.reklama5.mk/AdDetails?ad=1921489



Sent from my iPhone using Tapatalk
Дали ти стигна столицата? Јас ваква се отепав од барање пред 2 години за пензионирањето на татко ми и не најдов. Па нека е задоцнето, но не заборавено, ако ја препорачуваш да порачам и јас.
 
Член од
5 ноември 2012
Мислења
2.527
Поени од реакции
5.718
Имаш на саем, ако е грешам у прва хала , лево од влез, до ѕид. Не е столица, него фотеља на нишање.
Штосно, јако направена. Додуша и јака цена, 24000....
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375
Дали ти стигна столицата? Јас ваква се отепав од барање пред 2 години за пензионирањето на татко ми и не најдов. Па нека е задоцнето, но не заборавено, ако ја препорачуваш да порачам и јас.
Уште не, до среда ќе ја биде. Ако сакаш да ти пратам број од човекот?
 
Член од
21 август 2015
Мислења
71
Поени од реакции
28
Уште не, до среда ќе ја биде. Ако сакаш да ти пратам број од човекот?
Го има на огласот. Ако е сменет, да. Ајде ќе кажеш како си задоволен од финалниот производ. Ќе може да видиме сликче овде? ;) Поздрав.
 

acetetovo

Македонец!
Член од
1 мај 2007
Мислења
4.002
Поени од реакции
2.375



Sent from my iPhone using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom