Стивен Кинг

Tyrael

Антикомуњар
Член од
21 јуни 2021
Мислења
1.024
Поени од реакции
3.138
ја читам "Кери", односно ја завршувам. Да бидам искрен не сум нешто импресиониран од книгата, колку што бев од филмот. Стариот, секако.
Пред некој ден ја завршив, ни мене не ми беше нешто посебна.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom