(Стара) Фан Клуб: Манчестер Јунајтед

Статус
Затворена за нови мислења.

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Nema negde po internet ???
Абе неам дома нет. Или се стаам од кај едната баба односно тетка или од кај Влатко_Русин. А и многу троши па за тоа не можам.

А за преносите да искоментирам уште нешто. Порано А1 даваа многу утакмици, а сеа стипси. Дали 3 меча ќе дадат. Даваа и у среда и у пон
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Да не заборавите дека у среда играат Њукасл Арсенал да се молиме да кикснат ама Њукасл не се у форма.
 
V

Viktoranius

Гостин
Ајде вечер тоа ви се сигурни 3 бода. Фулам не е баш некој опасен тим.:smir:
А за пренос видете можеби ќе ја дават некаде на Еуро спорт.
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Ајде вечер тоа ви се сигурни 3 бода. Фулам не е баш некој опасен тим.:smir:
А за пренос видете можеби ќе ја дават некаде на Еуро спорт.
Абе кај на Еуроспорт даваат англиско бе?
 

Mlad_man

Sine Qua Non
Член од
20 април 2007
Мислења
3.475
Поени од реакции
207
Информацијава шо ќе ја пишам е од весникот Шпиц па колку е точна не знам ама тие напишаа дека Руни се спремал да ја полага матурата за средно и да си го заврши образованието.
 

Milanez`

Tutta lα miα vitα...
Член од
6 август 2007
Мислења
14.504
Поени од реакции
5.488
Ајде вечер тоа ви се сигурни 3 бода. Фулам не е баш некој опасен тим.:smir:
А за пренос видете можеби ќе ја дават некаде на Еуро спорт.
1. Сигурни 3 бода
2.Зезнати се
3.Од кога на Еуро Спорт англиско ... !? :pozz:
 
Член од
26 јануари 2007
Мислења
807
Поени од реакции
7
Вечер ќе ја даваат изгледа тука http://www.myp2p.eu/ кој има добар нет ке може да ја гледа,само треба да симнете некој од програмите на страната како sopcast, ppmate или слично и цепајте :)
 
Член од
21 ноември 2007
Мислења
10.701
Поени од реакции
9.375
ajde vecer 5-1 ko lani.morat da se pobedit inace arsenal ni izbega.ronaldo het-trik vecer ce napravi,a runi denes mojt da pocnit od klupa taka pisese na sajtot od man utd.
 

DeViL-BoY

GlorY GlorY United
Член од
27 септември 2007
Мислења
282
Поени од реакции
0
Fulham...mmm...tim go sezonava dava prv gol... drzi rezultat do 70min za na kraj da izgubi 2-1 ili 1-1 ....minatata godina ni bea pacienti a pred lani znam vodea teska bitka 3-2 insistiraa na pobeda... Manchester ima potreba od pobeda inaku onie gupcite od emirati ke ni izbegaat...zgresivme protiv Bolton ke gi popravame greskite protiv Fulham znam deka za nisto ne e docna.... imame trening natprevar posle toa so Derby za da go precekame rivalot Liverpool... bi rekol se vo svoe vreme ne ocekuvaat 9 bodovi slednive 3 kola:D Pozz...
P.S. Abe ovie od A1 ovaa sezonaa se siknaa vo POn ne davaat fudbal a i tie od kabel netot samo parickite ni gi zbirat.... samo fashion nekoi sportski programi so blaga veza nemaat...so ke se pravi koj znae :D
 

Limp Bizkit

Gone with the sin
Член од
9 мај 2007
Мислења
837
Поени од реакции
2
Одличен гол на Роналдо ја скина мрежата ајде да ги скршиме сакам уште головии!!!!!
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom