Станбено осигурување

Член од
23 март 2014
Мислења
1.471
Поени од реакции
1.242
Знае ли некој да ми каже колку би чинело осигурување на двособен стан од пожар, поплава и земјотрес?
Може и некоја осигурителна компанија да препорачате?
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Знае ли некој да ми каже колку би чинело осигурување на двособен стан од пожар, поплава и земјотрес?
Може и некоја осигурителна компанија да препорачате?
Ќе ти пишам ПП ;)
 
Член од
7 јуни 2014
Мислења
998
Поени од реакции
1.094
дај ми и мене понуда за стан од 50-сетина м2.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom