Срушен споменикот на Тито во Кумровец

Коловрт

Озимандија
Член од
12 април 2010
Мислења
3.989
Поени од реакции
9.153
Денес Тито, утре Прометеј... Шарената револуција is out of control.
 
Член од
12 март 2009
Мислења
15.834
Поени од реакции
10.711
се извинувам за негледањ детали.... денес испадна на ФБ и денес го коментираа... а сега ми се враќа филмот дека имаше таква работа поодамна... нормално нека се избрише или затвори..
 
J

joe.b

Гостин
Хахахаха, или преименувајте ја темава како Миленко со токмак им го искрши споменикот на бугарине на Кајмакчалан.
 

Stoichkov

Царево Село/Делчево
Член од
9 февруари 2010
Мислења
197
Поени од реакции
57
Хахахаха, или преименувајте ја темава како Миленко со токмак им го искрши споменикот на бугарине на Кајмакчалан.
Тија б'лгари, половината са от Македонија са и умрели са свободата на Македонија.
Куршум за Миленко, ке му серам на гробот, както серам и на гробот на Мелас !
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.911
Поени од реакции
31.226
Американцие се спуштиј на месечината !!

apollo-5-web.jpg [DOUBLEPOST=1474617808][/DOUBLEPOST]
Тија б'лгари, половината са от Македонија са и умрели са свободата на Македонија.
Куршум за Миленко, ке му серам на гробот, както серам и на гробот на Мелас !
Бугарите се со Македонско потекло, Македонски јазик и писмо користат бугарите, македонски песни пеат, македонски носии носат - а Миленко крши плочи.
 
Последно уредено:
Член од
12 март 2009
Мислења
15.834
Поени од реакции
10.711

Kajgana Shop

На врв Bottom