Среќна Нова Година!

Ѓорче 1932

тој сум...
Член од
17 февруари 2009
Мислења
13.521
Поени од реакции
11.429
Заебете Нова година,Коледе се чека ! :icon_lol:
 

Seniorita

џм..
Член од
11 април 2011
Мислења
1.344
Поени од реакции
681
среќна нова bitches ..

чувството кога станеш од кревет, и се праснеш ( дијалект ) од огледалото ..priceless .. (n)
 

rossonerka

too good to be true
Член од
8 октомври 2007
Мислења
6.081
Поени од реакции
885
Среќна ви нова година, многу здравје радост среќа љубов и успешна нека ви е 2012та.
Живејте ја како да е последна :)
 

Рудници и

ООЗТ Рудници и железарница - Скопје
Член од
9 декември 2009
Мислења
11.957
Поени од реакции
18.050
Eпа Среќна Нова

и гледајте да имаме најмногу среќа оти оние двајца на Титаник беа заљубени ептен, здрави, полни пари, ама на крај немаа среќа :D
 
Член од
14 април 2010
Мислења
4.616
Поени од реакции
5.643
Ви поскаувам во новата година да имате Сибирско здравје,Еврејско богатство,Француска љубов,Ромска секирација.... а се останато има кај Кинезите :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom