Среќен роденден Red John

Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Не ти честитам додека не ми ја наместиш братучедка ти.
Плус, не ти е денес роденден, туку утре, Тале ги измешал брзините малку :D
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.489
На оваа тема нема да има доскочица од мене кон Ред Џон како што сте навикнати да гледате по форумов, затоа што на утрешниот ден е родена една од најголемите личности во мојот живот. Најголемите!

Тие што не го знаете Мацко не знаете каков човек не познавате. Немам видено таква смисла за хумор собрана во некој човек сплотена со добрина и максимално висока совест. Со Пејо правевме муабет пред некое време, дека сме среќни што го знаеме Мацко. :) уште не ми е верно дека е година дена постар од мене а ја видов личната карта :eek:
Бетмен, среќен роденден, како што ти пишав, умот да те крепи оти тоа е најважно, да извадиш од гол уште милион топки и конечно со Пејо да земете плејстејшн од кај Бајруш. :)
 

Dr. Wish

Outstanding Сasual Dating Authentic Maidens
Член од
23 септември 2013
Мислења
2.393
Поени од реакции
2.794
Sreken rodenden Red John :) Ti posakucam se naj najdobro u zhivoto :)
 

Беркут

Мрчатор
Член од
12 април 2010
Мислења
10.033
Поени од реакции
14.970
Мачор, среќен роденден и се најубаво. Едно вакво че ти врши работа.
 
Член од
22 јули 2010
Мислења
32.528
Поени од реакции
81.968
Мора да се надоврзам на @Ilumious со таква смисла за хумор, да беше мааааалку поубав, какви се не женски ќе вртеше

Вака, невин :(
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
10.144
Поени од реакции
23.251
На оваа тема нема да има доскочица од мене кон Ред Џон како што сте навикнати да гледате по форумов, затоа што на утрешниот ден е родена една од најголемите личности во мојот живот. Најголемите!

Тие што не го знаете Мацко не знаете каков човек не познавате. Немам видено таква смисла за хумор собрана во некој човек сплотена со добрина и максимално висока совест. Со Пејо правевме муабет пред некое време, дека сме среќни што го знаеме Мацко. :) уште не ми е верно дека е година дена постар од мене а ја видов личната карта :eek:
Бетмен, среќен роденден, како што ти пишав, умот да те крепи оти тоа е најважно, да извадиш од гол уште милион топки и конечно со Пејо да земете плејстејшн од кај Бајруш. :)



Фала дечки и девојки на честитките.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom