Среќен роденден Red John

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.302
Поени од реакции
14.669
Остаре с'иба векот. Би те хејтал до утре ама ме мрзи.
Ти посакувам да ја намалиш диетата со маргаринот, да не си го пикаш носот кај шо не му е местото, да се вработиш за стално за да не замараш за излегување, да го олабавиш дресот од ван перси,да почнат да ти враќаат и да ти креваат на телефон.
Покрај ова да знајш дека те поштовам и на форумов и во живо и мило ми е шо сме другари и за арно за лошо сме тука <3 (иако понекогаш имам желба да те задавам,онака).
Среќен роденден и време е да станиш the hero we need and deserve right now.
(Сеа бркни некое пи*е и не ме замарај многу бај)
 

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.391
Поени од реакции
31.683
Ooo среќен нека е роденденот Бетмен. Појче голој да даваш ко че играме (особено тие шо ти ги асистирам да не ги лупаш над гол) :D
 

Dani

1 + 1 = 10
Член од
22 јуни 2010
Мислења
23.455
Поени од реакции
55.203
Среќен рoденден Џoни, се нaјдoбрo
 
Член од
30 мај 2009
Мислења
9.736
Поени од реакции
22.818
Потсети ме за твојот роденден валиден календар да ти поклонам. Ај, утре пак ќе го прочитам воведот, шо.

Фала, фала.
 

Dr.House

Аудиофил
Член од
18 февруари 2010
Мислења
2.538
Поени од реакции
3.841
За секоја честитка да се намали носот по 1цм па можеби ќе почне голови да дава после 1000та честитка :icon_lol:
On a side note happy birthday :cool:
 

Lil Lamb

Сакам да се родам одново.
Член од
7 април 2014
Мислења
258
Поени од реакции
282
Сите желби да ти се исполнат, многу девојки да легниш оваа година, многу радости да влечиш зад себе ко опашка. Ти посакувам све најубо. :confused:
Среќа и успеси да те следат. Амин!
Среќен роденден
 

C R E S

Chelsea Fan!
Член од
30 јуни 2006
Мислења
3.507
Поени од реакции
1.262
Среќен и од мене друже се најубаво,мн успеси во животот.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom