Среќен роденден PokerFace!!!

Статус
Затворена за нови мислења.

devil!

weirdo
Член од
19 јули 2008
Мислења
1.047
Поени од реакции
462
Принцезо, порасна О.О :)!
Ти посакувам се најубаво во животот, многу љубов, среќа, смеа и сите планови да ти се остварат:back: "и и немој многу многу да ми растеш" :kesa:.
Среќен роденден Моника, уште еднаш. Те сакам!
 

DracevoTheCity

Чиста Македонија !
Член од
7 ноември 2008
Мислења
8.576
Поени од реакции
9.661
Среќен Роденден !
Се најубаво. :)
 

Alekr

Kajgana's Heroj Ulice
Член од
28 ноември 2010
Мислења
2.692
Поени од реакции
1.750
Среќен Роденден :smir:
 

Аеродром

Faithful :)
Член од
15 август 2008
Мислења
2.217
Поени од реакции
255
Среќен роденден се најубаво и се што сакаш да ти се исполни !А да и со саканиот долго да си идете,и без расправии.
 
Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
905
Среќен Роденден Моника..се најубаво :back:
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.245
Поени од реакции
2.312
ај среќен роденден и од мене. се шо ке посакаш се да ти се исполни !
 

acermk

лавот во сенка
Член од
18 јуни 2009
Мислења
1.824
Поени од реакции
693
Среќен роденден и се најубаво :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom