Среќен роденден NIppI!

Статус
Затворена за нови мислења.

-Mr.Positive-

MKD gentlemen
Член од
12 септември 2008
Мислења
609
Поени од реакции
47
happy birthday to you
брцни прст у струју
happy birthday to youuuuu !!!!!!!!
 

faraon

БОГ
Член од
31 јануари 2007
Мислења
17.545
Поени од реакции
20.815
Среќен роденден и се најубаво:smir::smir::smir::smir:
 
Член од
5 февруари 2007
Мислења
10.221
Поени од реакции
11.861
Среќен роденден прекрасно да си поминеш во животот со помалку солзи а повеќе насмевка. Здравјето да те крепи, среќата да те прати, љубов да си најдеш....И то!:pos2:
 

Xfire

fino alla fine
Член од
9 август 2008
Мислења
7.252
Поени од реакции
2.087
Среќен Роденден и од мене и се најубаво!
 

Zemzela

носител на титулата ултимативен клабер
Член од
19 јули 2006
Мислења
5.045
Поени од реакции
151
Најсреќен роденден :vozbud: и се најубаво :smir:
 

KohlBass

Dechak iz vode
Член од
1 јуни 2006
Мислења
1.485
Поени од реакции
36
Џој ту д урлд д тичрз дед!
Лааааа лалаааа лалаа лаааааа
Не дека има врска песната со роденденот, ама ми се уврте во глава кога ја отворив темава.:) Нека ти е со среќа, уште многу вакви теми да си доживејш.
 

Chombe_United

Да ми бричите ташаците!
Член од
14 декември 2007
Мислења
8.810
Поени од реакции
451
Среќен роденден и од мене :smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom