Среќен роденден @парва

Partizanen banditen

Психијатриски случај
Член од
24 август 2016
Мислења
3.652
Поени од реакции
10.022
Парвати за едну работу да ми се фати.

Среќан нека е брату @парва, да живиш преко сто године и ако играмо кантер, па да ни служиш за билдање скор. ;)
 
Член од
29 јуни 2018
Мислења
1.937
Поени од реакции
2.584
Среќен Нека е братуле!
Само здравје, среќа и љубов!

п.с те чекам на Инферно да частиш торта :D
 

TrendS

Work Smart, Not Hard
Член од
14 декември 2018
Мислења
1.910
Поени од реакции
10.922
Среќен.....најсреќен! Пред се многу здравје, другото се ќе си се нареди :)
 
Член од
15 февруари 2019
Мислења
278
Поени од реакции
1.013
Брате тој све е само не кумановски. На кумановски е среќан роѓенд’н.
Еј на лажи имам тетка и братучеди таму, за роденден секад вака ми пишуваа(постарите), srecen е латиничен превод за среќен кај кумановци :icon_lol:
Нека пресуди парва дали сум у право :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom