Среќен роденден Гугл

Статус
Затворена за нови мислења.

коментатор

Пингвин
Член од
25 февруари 2010
Мислења
3.542
Поени од реакции
9.456
Срекен нека му е.
За колку семинарски и ајле други работи ми има помогнато.
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.754
Поени од реакции
264
Среќен роденден Гугл, да не беше ти . . .
 
Член од
4 јуни 2009
Мислења
9.666
Поени од реакции
18.826
Благодарение на тебе сум полагал благодарение на тебе стекнав знаење господ здравје да ти даде!И да среќен роденден долго да ни живееш:toe:
 

statusQuO

Модератор
Член од
18 јуни 2008
Мислења
13.005
Поени од реакции
7.604
Зашо нишо нема промовирано на гугл страната?
Како и да е. Среќен роденден.
 

Chapstick

Сам свој психолог
Член од
7 август 2009
Мислења
2.986
Поени од реакции
311
Срекен роденден гугл, и уште ногу години да си дочекаш помагајки ни на нас нубовите :)
 

Very Nice Girl

Нојс
Член од
25 август 2009
Мислења
1.231
Поени од реакции
159
Најсреќен нека ти е!


^Е ова сам си го одбра коа кликнав I'm feeling lucky
 

MasteR_#0

Addict
Член од
16 мај 2010
Мислења
3.154
Поени од реакции
878
Среќен роденден чичо Гугул да си живееш уште 100 века.:)
 

MacedonianSun

herE I gO agaiN!
Член од
13 декември 2008
Мислења
1.111
Поени од реакции
33
Хаппѕ биртхдаѕ гоогле.цом, за многу години да си жив и здрав. :):party1:
 

Песимист

Добро информиран оптимист
Член од
11 ноември 2008
Мислења
1.676
Поени од реакции
180
There are many rumors about today’s Google Balls logo, but we know it is not birthday related. Google in the past have celebrated their birthday on September 7th but not anymore. Danny has good history on Google’s Birthday over here.
Google celebrated their 11th birthday on the 27th, the 10th also, 9th, 8th but the 7th and 6th birthday logos were on the 7th.
This year, you can expect the 12th birthday logo to be live on the 27th
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom