Срекен роденден City

Статус
Затворена за нови мислења.

Вокерка

Модератор
Член од
29 јануари 2006
Мислења
6.230
Поени од реакции
4.549
Среќен нека ти е роденденот, сè најубаво. :wink:
 

Xfire

forza juve!
Член од
9 август 2008
Мислења
6.854
Поени од реакции
1.191
Среќен Ронденден и од мене!
 

Sussaro

Southern comfort, southern sun
Член од
27 декември 2005
Мислења
4.050
Поени од реакции
7.444
Синко уште пред да дојдам на форум си тука и еден од ретките си што не пишал бош пост, навреда или слично. Освен здравје нема што да ти посакам оти знам дека си пожртвуван и самиот ќе си исполниш што ти треба.

Среќен роденден!
 
Член од
18 ноември 2007
Мислења
609
Поени од реакции
41
:helou:Со мало здоцнување биди среќен и многу радост во животот:smir:
 

cacikr

K@ŧ€ň©€ŧǾ
Член од
4 јануари 2008
Мислења
452
Поени од реакции
8
Среќен роденден:smir:
 
Статус
Затворена за нови мислења.
На врв Bottom