Среде операција докторите си прават селфи(?!?)

Дискусија во форумот 'Вести и случувања' започната од Триптико, 20 април 2016.

 1. theo_14

  theo_14

  Член од:
  15 ноември 2014
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  217
  Odgovor na vakvite sostojbi treba da se bara vo Psihologijata (Psihoanalizata).
  Ima povekje komplexi koi gi objasnuvaat vakvite sostojbi: Inferiornost, komp. na visoka t.e. niska vrednost itn.

  Zhalosno, na ovie prostori tolku dominantni pa duri i vo op. sala.
  Narodski kazhano, dzabe cela vecer sum e*el, ako utre celo selo nema da me razbere.
   
 2. achtung

  achtung

  Член од:
  13 февруари 2014
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  109
  Ако го погледнете профилот ќе сфатите дека личноста е болна и зависна од фб пошто има 50 албуми и 1000 слики, фалат слики уште од време на секс со професорите :)
   
 3. smihajlo

  smihajlo Superposition, Relentless

  Член од:
  11 август 2010
  Мислења:
  2.835
  Допаѓања:
  2.992
  Знаеме дека не е со сите, прашање е кој ја вработил?
   
 4. MAJA 345

  MAJA 345

  Член од:
  14 октомври 2010
  Мислења:
  2.748
  Допаѓања:
  8.081
  Мизерија од болница.
  А докторкава со тој моливот за усни десет нијанси потемен од карминот ко бугарска силиконска певаљка се надевам ќе ја вратат од кај што дошла.
   
 5. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  4.742
  Допаѓања:
  5.441
  ти од сите работи за карминот се фати?:pos:
   
  На Verdict и Phoenixx им се допаѓа ова.
 6. MAJA 345

  MAJA 345

  Член од:
  14 октомври 2010
  Мислења:
  2.748
  Допаѓања:
  8.081
  :facepalm:

  Да. Рипам неколку чекори у размислување, не може секој да прати тоа.
   
 7. Phoenixx

  Phoenixx The Last Pharaoh

  Член од:
  9 ноември 2015
  Мислења:
  770
  Допаѓања:
  947
  Па реално карминот е најмалку битен у целата ситуација.
   
 8. achtung

  achtung

  Член од:
  13 февруари 2014
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  109
  Така е, она само сакаше да каже дека е по рипањето
   
 9. DirectX

  DirectX

  Член од:
  20 мај 2008
  Мислења:
  1.056
  Допаѓања:
  1.048
  А пациентот преживел ли бе?
   
 10. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  4.742
  Допаѓања:
  5.441
  :pos::aplauz:
   
 11. Јаневски

  Јаневски

  Член од:
  1 јануари 2010
  Мислења:
  1.401
  Допаѓања:
  692
  Јас без џебови би ги пуштил да работат цело време, па нека пикаат митото во уста/анален отвор.
   
  На Триптико му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели преку: