Србија: Бугарија уште еднаш ни заби нож во грб

Член од
26 октомври 2009
Мислења
420
Поени од реакции
12
Koa seme kaj bosna :pos2::pos2: mi teknuva koga sakaa natovcite da bombardiraat pa ovie budalive pocnaa da gi vrzuvaat holangjanite na banderite c c c :pos2::pos2::pos2::pos2: Mani bomba ako mozes :pos2::pos2::pos2:

a inat ass zoste ne kazes kade gagaa hrvatite vo bosna zosto ne kazes za srpskoto naselenie od hrvatska ? Ili vo sekoja vojna srbite se krivi napalen amerofil!
 
Член од
7 декември 2009
Мислења
12
Поени од реакции
0
a vi ste kao bolji!!!!!!!!!!
Ako si odavde, znaci si poturica i tvoji su se preci poturcili radi povlastica koje su imali:kesa:
a inace osnovica turske vojske i inteligencije cine janjicari tako da i u vama tece slovenska krv:pos2::pos2::pos2:
 

ZoraNaSlobodata

Чоечко суштество
Член од
5 ноември 2008
Мислења
2.736
Поени од реакции
111
Абе велите србите биле малокуревци, да му дам шанса да се одбранат малце, ете шо има да кажи србин за та работа:


 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Читни во постот на ЗораНаСлободата каде се користи тој курац.:back:
 
S

smart ass

Гостин
Операција луња


:vozbud::vozbud:
Пуздер ги направија големо курците,а и се докажа дека се јаки само на збор-нонстоп губат...значи се јаки само на збор,а и за не-дела...:toe:
 

СрбоЛегенда

Сами против свих
Член од
24 декември 2008
Мислења
2.694
Поени од реакции
123
Операција луња


:vozbud::vozbud:
Пуздер ги направија големо курците,а и се докажа дека се јаки само на збор-нонстоп губат...значи се јаки само на збор,а и за не-дела...:toe:


Кај беше луња 91-92-93?

Тате Нато сака драматичен влез.
 
Член од
27 ноември 2007
Мислења
133
Поени од реакции
0
Тука е п'лно с некви изтрештели с'рбомани на по 60 години. Пенционери, дзабе
 

fmi

Член од
1 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
2.270
Прво македонското признавање на Косово не го гледам како промена.Македонската политика отсекогаш велеше ке го почитуваме договорот мегу Белград и Приштина.А откако фактичката состојба го потврди постоењето на косовска држава Македонија само го потврди она шшто е реално.Значи за да се каже дека имало промена тоа значи дека Македонија не го признавала ниту имала намера да го признае Косово што не е така.Во овој случај имаше редоследен ред на нештата.И мислам дека промена на границата немаше туку само корекција што повторно не е исто.
Корекциjaта на границата си е чисто промена,но не во големи маштаби.Мислам ке се согласиш со мене.:wink:

Е когато лисицата не могла да стигне гроздето рекла: Мирише това грозде.
Та и техната работа истата.:wink:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom