Срамни влакна

Дискусија во форумот 'Љубов и секс' започната од Hypospadias, 30 ноември 2018.

 1. Hypospadias

  Hypospadias

  Член од:
  28 ноември 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Дали ги одстранувате срамните влакна (на кој начин) и колку често го правите тоа? Или сакате да сте природни?
   
 2. RaZ-R

  RaZ-R Артилерец

  Член од:
  8 ноември 2009
  Мислења:
  3.258
  Допаѓања:
  2.061
  Не ги отстранувам,правам двоен ефект,пенетрирам внатре и истовремено ја боцкам со "срамежливите " влакна.
   
 3. Ron Burgundy

  Ron Burgundy

  Член од:
  29 јуни 2014
  Мислења:
  9.146
  Допаѓања:
  9.179
  некоја поглупа тема може да отворите?
   
 4. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.884
  Допаѓања:
  3.408
  Defeniri sramezlivi vlakna zosto mojte vlakna se site sramezlivi :)
   
 5. Goce_od_rabota

  Goce_od_rabota

  Член од:
  20 август 2018
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  128
  Брат, не сакам ни најмалку да те повредам или навредам. Најискрено и најдругарски те советувам да посетиш психолог или уролог.
  Многу очигледно е дека те мачат некој работи поврзани со чичко Столе - доле.
  Чисто да си напрајш муабет со некој стручен. Овде, на Кајгана, си ја згрешил адресата.
   
  Последно уредено: 1 декември 2018
  На 112112, Sasa Ilic, Ilumious и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. Hypospadias

  Hypospadias

  Член од:
  28 ноември 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  --- Споено дупло мислење, 1 декември 2018 ---
  Jas po profesija sum urolog. Taka da ne me maci nisto. Ti si toj sto ja zgresil adresata.
  --- Споено дупло мислење, 1 декември 2018 ---
  Nikoj ne te tera na sila da bides del od nea...
   
  На Govinda и brnjomkd им се допаѓа ова.
 7. Anco

  Anco За солун ДА, ЗА срем НЕ

  Член од:
  1 ноември 2011
  Мислења:
  7.327
  Допаѓања:
  12.715
  супер што си уролог пријателе...јас имам друга мака, со простатата и тоа што оди со таа болест веќе неколку години (ПСА ми е стално од 4,7до 4,9) на преглед не сум последниве две години.примам само Таниз секојдневно по 1, има некое чаре таму или совет некој.
   
  На ekstrakt му/ѝ се допаѓа ова.
 8. kicodarker

  kicodarker Гостин

  Си зема замав загадениот воздух, се изгубија и интересните теми. Сега се регистрира нов јузер за да ни кажи збор два за курот негов и да праша другите дали се бричеле.
   
  На nik1 и Goce_od_rabota им се допаѓа ова.
 9. Hypospadias

  Hypospadias

  Член од:
  28 ноември 2018
  Мислења:
  6
  Допаѓања:
  2
  Bi sakal da pomognam, no ne ja znam vo celost tvojata istorija so ovoj problem (kakvi se site rezultati od prethodnite pregledi) i dokolku sega preporacam nesto nema da sum vo moznost da go sledam razvitokot na situacijata ponatamu. Smetam deka ne e strucno od moja strana da davam soveti preku internet ako predhodno ne sum te pregledal licno.
  --- Споено дупло мислење, 2 декември 2018 ---
  Ne me poznavas, a me narekuvas luzer. Samo luge koi ne se zadovolni od sopstveniot zivot i se nesrekni moze da imaat negativen stav kako tvojot i da gi omalovazuvaat drugite. Tvoite navredlivi zborovi upateni kon nekoj drug nema da te napravat posreken i pouspesen. Razmisli za ova... Se nadevam deka ke svatis kolku pogresi.
   
  Последно уредено: 2 декември 2018
 10. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  2.149
  Допаѓања:
  1.543
  So bric na suvo.
   
 11. nik1

  nik1

  Член од:
  6 април 2014
  Мислења:
  2.884
  Допаѓања:
  3.408
  so bik od 10 denari so eden zilet.
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Forza Milan!!!

  Forza Milan!!!

  Член од:
  1 јуни 2011
  Мислења:
  21.616
  Допаѓања:
  32.140
  Па и ми личиш на тип кој се бричи на суво. :icon_lol:
   
  На Govinda му/ѝ се допаѓа ова.
 13. Govinda

  Govinda Lud, Zbunjen, Nenormalan

  Член од:
  20 април 2014
  Мислења:
  2.149
  Допаѓања:
  1.543
  Нели ;)
   
 14. kicodarker

  kicodarker Гостин

  Sekojdnevno se registriraat novi clenovi i otvoraat najcesto frik temi, od kade da znam deka ti si takov kolku za trolanje ili pak seriozen okolu temata, zatoa e forum ke pisi sekoj shto saka, osven ako si stvarno seriozen ke si prerasni temata vo seriozna diskusija i taka.
   
 15. vecnost

  vecnost

  Член од:
  2 мај 2017
  Мислења:
  36
  Допаѓања:
  5
  zdr otkupuvam nevinost na devojka po dogovor moj email ; marjantaleski@yahoo.com
  whats up +447447309225 viber isto
   

Сподели преку: