Спортско огнено оружје

YuZe

Fortune favors the Brave
Член од
22 септември 2005
Мислења
1.247
Поени од реакции
1.068

Прв пат донирав во Американска политика, и донирав за него. За 400 гласа, за конец не го избраа во Американски Конгрес. После 2 години, гарант ќе влези, вакви луѓе ни требаат!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom