Спортски обложувалници

mickey mouse

Багабонти
Член од
5 септември 2011
Мислења
992
Поени од реакции
2.765
Во која спортска обложувалница играте и зошто?

Јас во Моцарт, за тикети коефицентите не им се многу големи но во живо имаат доста добра понуда.
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
Во СпортЛифе пред се поради коефициентите и заради таа некаква домашна атмосфера што се прави :D
 
D

Dynamo

Гостин
Ретко уплаќам,но кога уплаќам,уплаќам во Спортлајф.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Во СпортЛифе пред се поради коефициентите и заради таа некаква домашна атмосфера што се прави :D
домашна атмосфера:газјена ламба,бакардан,расолница,сува пиперка на тоа мислеше.
-----------------
Е ова е тема, а не некоја си таму: направи сам..., да помогнеме за... или некој Хидранти.
Еве јас не сум влегол во кладионица,до сега и ја гурам некако без тој недостаток.
Инаку во секоја нова зграда е предимство отварање на кладионица,тоа е изгледа во програмата :Преродба во 100 чекори,а ако ти треба кондураџија или терзија, и 10000000
чекори ти се малку додека да го најдеш најблискиот или првиот,ако воопшто и постој.
-------------------
Сепак одговорот на крајов: не играм во ниедна.
 

GreenRoot

^Зелен^
Член од
20 јули 2011
Мислења
2.547
Поени од реакции
2.117
Играм онлајн најчесто.

Иначе понекогаш уплаќам во Моцард, тетката на шалтер ми е симпатија:love:
 

Шурикен

Hard Core !
Член од
8 ноември 2008
Мислења
6.559
Поени од реакции
4.072
Ваљда мислеше зошто баш во таа обложувалница. Бидејќи ми е поблиску и попрегледен ми е билтенот и навикнато ми е окото, одма знам кај да го барам типот.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.846
Поени од реакции
10.442
според мене СЛ имаат најмали коефициенти, Моцарт највисоки..
ради близината уплаќам у копачка али па се златна средина :X3:
 

Harald

King of Norway
Член од
12 јули 2009
Мислења
3.096
Поени од реакции
8.871
Sportlife ми е матична :D Најчесто играм таму, а за пратење утакмици најдобро ми е Mozzart, има генијалци кој знаат да ти го разубават денот :D Мислам дека во копачка се најголеми коефи, ама страшен малер ми е, ништо живо не можам да погодам таму.
 
Член од
23 јануари 2012
Мислења
885
Поени од реакции
912
домашна атмосфера:газјена ламба,бакардан,расолница,сува пиперка на тоа мислеше.
-----------------
Е ова е тема, а не некоја си таму: направи сам..., да помогнеме за... или некој Хидранти.
Еве јас не сум влегол во кладионица,до сега и ја гурам некако без тој недостаток.
Инаку во секоја нова зграда е предимство отварање на кладионица,тоа е изгледа во програмата :Преродба во 100 чекори,а ако ти треба кондураџија или терзија, и 10000000
чекори ти се малку додека да го најдеш најблискиот или првиот,ако воопшто и постој.
-------------------
Сепак одговорот на крајов: не играм во ниедна.
Мислев на домашна атмосфера затоа што можат да се слушнат муабети од типот: Ја сабајле на празан стомак што пишу тој увек мора да искочи.. Ти си добар бе ја док не ги погледу утакмице за друг дн мене сн не ме фаќа.. И ја будала сви арапи нафту продавав ја сам ги ставија у прво два гола да дадев, нека идев нека се тепав сс американци не е фудбал за њима маме ги га.. Еве ви дојава кој колко има нека стави Барселона-Осасуна 1 (1.20) И после утакмицу покажуе лишче уплатија 500 денара и добија 600.. Има још много...
 
H

Harry Callahan

Гостин
според мене СЛ имаат најмали коефициенти, Моцарт највисоки..
ради близината уплаќам у копачка али па се златна средина :X3:
Спорт Лајф имаат најголеми коефициенти , во секој случај имаат поголеми коефициенти од Моцарт и од Златна копачка , иако јас најчесто во Моцарт уплаќам . Ако е на некој тип во Моцарт 1.45 во Спорт Лајф најчесто е 1.50 отприлика .
 

Kajgana Shop

На врв Bottom