Специјално за Red Zurla Master mason na Royal arch

Статус
Затворена за нови мислења.

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
3.752
Поени од реакции
8.037
Еј дај избриши ја темата не се глупирај. Не пишувам веќе ај заеби.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
3.752
Поени од реакции
8.037
Ебати тоа африканецот :pos:
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
2.871
Поени од реакции
16.606
И, @Red Zurla до кд ке криеф Масони за сфе што знаеш ти, а ми обични сфероземјаши појма неамо и незнаемо како да га претставимо сфет у пеинт како вас и дека гравити, диносауруси и вулкани не постоиф? Кд коначно ке се дознае најголема јудеомасонска истина дека сфи лидери су оргијаши сс истетовиран Бафомет на рамо и дека земња е скроз на рамно.
Рамно е село измеѓу Куманоо и Р... како Криву Паланку!

Пробај земи расклатено столче и кфалитетно јуже, да видиш дали не постои гравитација.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
3.752
Поени од реакции
8.037
По она што го напиша ја мислев дека си кумановец ама ти си бил паланчанец...Најверојатно околина на с.Герман... Ако случајно грешам пиши ни го твоето село...
 
Член од
30 ноември 2011
Мислења
1.779
Поени од реакции
2.550
Братот Зурла :D во Која држава е градот кој го прати во другата тема?
 

jamajka

mode: Calm
Член од
28 април 2007
Мислења
17.556
Поени од реакции
24.250
Треба може да ја преименуваме темата, „Феноменот Red Zurla“. Како што гледам си станат легенда на форумов.
 

парва

errorhead
Член од
12 јуни 2014
Мислења
2.871
Поени од реакции
16.606
Треба може да ја преименуваме темата, „Феноменот Red Zurla“. Како што гледам си станат легенда на форумов.
Најглуп глупак.

Он е на север у Јужен Тирол,а според њега нема југ и север, сфе е рамно...
Од тамо бегале нацисти после ww2 y Јужну Америку.Редно е и он да избега од овј сфет, ке се покачи процент на IQ ептенски у голем радиус.
 

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
3.752
Поени од реакции
8.037
Сезонски работам и се враќам. 7 години така. Задоволен сум фала Богу...
Автоматски споено мислење:

Најглуп глупак.

Он е на север у Јужен Тирол,а според њега нема југ и север, сфе е рамно...
Од тамо бегале нацисти после ww2 y Јужну Амерку.Редно е и он да избега од овј сфет, ке се покачи процент на IQ ептенски у голем радиус.
За тебе само граматика и мотика...
Автоматски споено мислење:

Треба може да ја преименуваме темата, „Феноменот Red Zurla“. Како што гледам си станат легенда на форумов.
Станат е сакаш да седнеш?
 
Последно уредено:
Член од
7 септември 2016
Мислења
18.214
Поени од реакции
32.071
Сезонски работам и се враќам. 7 години така. Задоволен сум фала Богу...
За тебе само граматика и мотика...
Станат е сакаш да седнеш?
...сигурно со авион си прелетал до таму, гледаше низ прозорчето? кажи колку е рамна земјата права тепсија, посебно рамна на далечниот хоризонт! :)
 
Статус
Затворена за нови мислења.

Kajgana Shop

На врв Bottom