Специјализација по орална хирургија на УГД

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.824
Поени од реакции
8.728
Не е поврзано со проблем со забите, само сакав да прашам дали некој од колегите овде бил на специјализација по орална хирургија во Штип?
 
Последно уредено:

Cannon

Doctor
Член од
22 март 2009
Мислења
5.009
Поени од реакции
5.725
Не е поврзано со проблем со забите, само сакав да прашам дали некој од колегите овде бил на специјализација по орална хирургија во Штип?
А има ли таму специјализации ?

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
11.824
Поени од реакции
8.728

Kajgana Shop

На врв Bottom