Со што да исчистам флека од сперма од задното седиште?

Член од
31 јули 2008
Мислења
2.766
Поени од реакции
1.460
Де бе па ти колкава флека си направил па за да те фаќа срам !? Не сте се потпишување ваљда на задно седиште. Инаку флеки од ваков тип едвај еднаш или двапати ми се имаат десено и незнам зошто ама влажни марамици помагаат. Само не чекај да се засуши ! ;)



Инаку не мора да се правдаш... ;)
Голема флека упм... После актот веднаш поминав со влажни марамици и си помислив дека е исчистено. Се до наредната вечер кога качив и пријатели (машко-женско друштво) и кога уствари се завртив назад и видов колку всушност масовна флека имам во колата :) Зедов да ја чистам после тоа со прашок за перење па избледе малце ама сеуште се познава.
 

Таруно

Еким
Член од
9 јуни 2010
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.505
Голема флека упм... После актот веднаш поминав со влажни марамици и си помислив дека е исчистено. Се до наредната вечер кога качив и пријатели (машко-женско друштво) и кога уствари се завртив назад и видов колку всушност масовна флека имам во колата :) Зедов да ја чистам после тоа со прашок за перење па избледе малце ама сеуште се познава.
Епа сеа цурата под мишка и во кола и тука и го кажуваш муабетот: „Ете гледаш коа не голташ што се случува !? Е ај сеа како да го исчистиме ова !?“ Може нема да го исчистите, ама следниот пат ќе се потруди да голта. ;)
 
Член од
5 јануари 2008
Мислења
2.801
Поени од реакции
3.053
ОК, прашањево е озбилно.

Имам флека од сперма во колата, мислев дека лесно ке се исчисти али сум се заебал гадно. Пробав со крпа, вода и прашок за перење ама ништо. Дај дадете некој совет со што да ја исчистам пошто срам почна да ме фака...

Фала однапред.
сакаш да кажеш дека ако ми капнало на тренерки ми останало флека која не се пере :vozbud:
 

gunner_mkd

>МиСтЕр ТиПсТеР
Член од
12 септември 2009
Мислења
1.483
Поени од реакции
83
Дефинитивно добар заклучок излезе од овој проблем : Научи ја да голта ... не е ништо тешко ни страшно :)
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
абе хгахаха.. ако ги примениш сите овие прашоци сапуни детергенти инезнам ти шо... поубаво ке ти биде да одиш и да купиш ново седиште... и нормално следен пат научи ја да голта :)
 

Bratot

Стоик и Машкртник!
Член од
27 јануари 2007
Мислења
17.089
Поени од реакции
4.498
Оф:
Добро бе, не ли ви е срам вакви теми да отварате?


Он:
Добро бе, ако со обично крпче неможеш да ја исчистиш, а не пак со детергенти, ондак тебе мора да ти џитка солна киселина.
Не дај боже па некоја да ти ја голтне спермата, озрачена цел живот ќе биде.
Ко ќе иде на рентген за зуби ќе и стои флека у грло.


П.С. Не дека не сум свесен дека се фолираш, ама ај, можеби треба уште еднаш да подразмислат модераторкиве дали на темава и е место на овој форум.
 
Член од
5 август 2009
Мислења
1.295
Поени од реакции
484
Оф:
Добро бе, не ли ви е срам вакви теми да отварате?


Он:
Добро бе, ако со обично крпче неможеш да ја исчистиш, а не пак со детергенти, ондак тебе мора да ти џитка солна киселина.
Не дај боже па некоја да ти ја голтне спермата, озрачена цел живот ќе биде.
Ко ќе иде на рентген за зуби ќе и стои флека у грло.


П.С. Не дека не сум свесен дека се фолираш, ама ај, можеби треба уште еднаш да подразмислат модераторкиве дали на темава и е место на овој форум.
Се слоќувам, сепак повеќе и прилега во Автомобилизам, тука нема ни Ѕ од љубов :)
 
Член од
24 ноември 2009
Мислења
4.959
Поени од реакции
4.881
ОК, прашањево е озбилно.

Имам флека од сперма во колата, мислев дека лесно ке се исчисти али сум се заебал гадно. Пробав со крпа, вода и прашок за перење ама ништо. Дај дадете некој совет со што да ја исчистам пошто срам почна да ме фака...

Фала однапред.
Штом ништо не помага почни да ја лижеш флеката, ваков проблем ретко кој имал .
Сите сме имале такви искуства па дали со вода со крпче сне успевале да ја извадиме, но штом кај тебе не помага и си ги испробал сите методи тогаш единствено ти преостанува да почнеш со лижење на флеката и да се надеваш дека така ке ја очистиш. ( пробај де нишо не те кошта ) или извади навлаката стави ја во уста и почни да ја цицаш,така мора да излезе флеката ( и тоа тие безпари )
 

Sturmgewehr

gadget
Член од
9 март 2008
Мислења
537
Поени од реакции
35
co Kisela voda probaj, po moznost Kozhuvcanka, kralica na vodite.
 
Член од
31 јули 2008
Мислења
2.766
Поени од реакции
1.460
Не кажав дека пробав со се и сешто, кажав дека пробав со крпче и со прашок за чистење. А пред тоа пробав со влажни марамици веднаш по креирањето на флеката. И така навидум се исчисти али после некој ден приметив квалитетна флека која и покрај моето триење со прашок за чистење не се исчисти.

Е сега. Благодарност кон сите што озбилно ја сватија темата и дадоа јавно мислење за како да се чистат флеките од овој тип пошто е корисна информација сепак нели?

Јас инаку ставив навлаки така да проблемот е решен, а и ум за друг пат да знам дека сепак не се чисти баш лесно флека од таков тип. Вие што велите дека се чисти лесно и едноставно по се изгледа не све имале секс во кола а можеби и секс воопшто.

И не ми е јасно што психа имате кога човек ви спомнува за машка сперма прво што ви текнува е лижење.......
 
Член од
5 август 2009
Мислења
1.295
Поени од реакции
484
Не кажав дека пробав со се и сешто, кажав дека пробав со крпче и со прашок за чистење. А пред тоа пробав со влажни марамици веднаш по креирањето на флеката. И така навидум се исчисти али после некој ден приметив квалитетна флека која и покрај моето триење со прашок за чистење не се исчисти.

Е сега. Благодарност кон сите што озбилно ја сватија темата и дадоа јавно мислење за како да се чистат флеките од овој тип пошто е корисна информација сепак нели?

Јас инаку ставив навлаки така да проблемот е решен, а и ум за друг пат да знам дека сепак не се чисти баш лесно флека од таков тип. Вие што велите дека се чисти лесно и едноставно по се изгледа не све имале секс во кола а можеби и секс воопшто.

И не ми е јасно што психа имате кога човек ви спомнува за машка сперма прво што ви текнува е лижење.......
Ајде де па ти за малку сеир се лутиш, добро е што е само малку :)
Само сакам да ти кажам дека не е тешко, ако не се зафркнеш од старт нели ... види влажните марамици каков состав имаат, најверојатно они зезнале работа. Ако ништо не си направил веднаш, кога веројатно и се ја „зацементирал смесата“ туку потоа со проверено средство за чистење гарант не би имал последици.
 

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562
Не кажав дека пробав со се и сешто, кажав дека пробав со крпче и со прашок за чистење. А пред тоа пробав со влажни марамици веднаш по креирањето на флеката. И така навидум се исчисти али после некој ден приметив квалитетна флека која и покрај моето триење со прашок за чистење не се исчисти.

Е сега. Благодарност кон сите што озбилно ја сватија темата и дадоа јавно мислење за како да се чистат флеките од овој тип пошто е корисна информација сепак нели?

Јас инаку ставив навлаки така да проблемот е решен, а и ум за друг пат да знам дека сепак не се чисти баш лесно флека од таков тип. Вие што велите дека се чисти лесно и едноставно по се изгледа не све имале секс во кола а можеби и секс воопшто.

И не ми е јасно што психа имате кога човек ви спомнува за машка сперма прво што ви текнува е лижење.......
Има сега хемиско чистење за кола, ако сакаш да ти дадам број верувам ќе завршат работа.
 

Вилинско коњче

It is my party :))
Член од
31 декември 2009
Мислења
550
Поени од реакции
62
Параглајдерче,

Убаво ти рече еден наш кајганџија ... научи ја девојка ти да ја голта спермата :vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom