Со кој член од форумот сакате да се запознаете?

Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.993
Сакам да се запознаам со српот и чеканот- @Jack NolanProf.19 , чисто да видам дали има остро јазиче и надвор од форумов. И не, не носам фашистичка униформа. Не е веќе во мода. :D

И секако и со, @cholismo инспекциската контрола, на и вон форумов, фанот на Атлетико и Челси (и на Торес и на Тоти) и следачот на сите фудбалски лиги (замисли, имаш повеќе титули од една Калиси, па и од еден Атлетико во последниве 10 години). Ама не седнувам на кафе ако не ја знаеш "Ако одам во Битола"! :smirce:
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.707
Поени од реакции
27.670
@Anon
@leandra
@wot
@scorpion

Sent from my LG-M200 using Tapatalk
Друже, ти си многу збунет човек. Извини ама јас не сакам да се запознаам со тебе.
Пред некое време „по грешка“ ме додаде таму у една конверзација, да не кажам што се случуваше таму у конверзацијата...
Второ, не сакаш да се запознаеш со @scorpion пошо тој има 20 мислења и последна активност од 2007, туку сакаш со Шкорпион... едноставни/прости работи грешиш. Не се снаоѓаш лесно во меѓупросторот а си регистриран 2011. На чудо му чуди.
Сум запознал луѓе што делуваат океј на форум а се тотални чудаци, да не праиме муабет што би испаднало со тебе.
 
Член од
23 март 2011
Мислења
1.113
Поени од реакции
992
Друже, ти си многу збунет човек. Извини ама јас не сакам да се запознаам со тебе.
Пред некое време „по грешка“ ме додаде таму у една конверзација, да не кажам што се случуваше таму у конверзацијата...
Второ, не сакаш да се запознаеш со @scorpion пошо тој има 20 мислења и последна активност од 2007, туку сакаш со Шкорпион... едноставни/прости работи грешиш. Не се снаоѓаш лесно во меѓупросторот а си регистриран 2011. На чудо му чуди.
Сум запознал луѓе што делуваат океј на форум а се тотални чудаци, да не праиме муабет што би испаднало со тебе.
Ако друже, тоа е твое мислење. Јас си се снаоѓам многу добро во просторот и секаде каде што сакам да се снаоѓам добро ми оди. Инаку ми оставиле некои мислења на членови како вас впечаток па затоа еве сега и ти ми остави голем впечаток, просто ме збуни.
Технологија техника и електроника затајуват и грешат па така и јас грешка сум ве додал во конверзација,кажи мене ме интересира шо се случуваше воконверзацијата?кажи си пред сите!
Ако имаш скрин шот прати нека прочитат сите.
А друго дека сакам да правам незнам на шо мислиш, ама малку ти е ,, селска'' мислата.
Поздрав непознато другарче, сепак ова е само форум. Среќен пат
 
Последно уредено:
Член од
20 април 2014
Мислења
5.239
Поени од реакции
5.820

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.754
Поени од реакции
12.081
Со ,,марсовка" ама го деактивираше профилот пред можеби околу 10 години...
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.728
Поени од реакции
19.890
И јас сакам бе со @Anon, чисто да ставам фејс на форумџија кој умее да извади од патики 95 посто од аудиториум.
 

Trent Alexander Arnold

Stamford Bridge, Fulham Road, London, UK, SW6 1HS
Член од
30 јули 2020
Мислења
914
Поени од реакции
4.146
I jas sakam so @Anon da se zapoznaam. Sakam da me izvadi od patiki i mene, ali na masa vo kafic. ( no homo )


On topic: so eden chlen od jugozapadna Makedonija.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom