Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Ми се допадна дека делува како паметна личност а за физичката убавина, секоја жена е убава на свој начин.
Ааа и ти ли си сапиосексуалец, извини.
Во голем пораст е ова сапиосексуалствово у пичку матер... веќе никој не ја гледа физичката убавина.
Само интелект ве пали.
Имав другарка од средно, интелект преку 9000, ама шишки, бубулици, мирна, очила... до дене денес е сама, не знам како не налета на некој сапиосексуалец.
 
Член од
30 септември 2017
Мислења
105
Поени од реакции
112
Ааа и ти ли си сапиосексуалец, извини.
Во голем пораст е ова сапиосексуалствово у пичку матер...
Не, би сакал и двајцата да сме голи и да го направиме тоа на стариот добар начин. Стварно имам преголема желба.
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625
Не, би сакал и двајцата да сме голи и да го направиме тоа на стариот добар начин. Стварно имам преголема желба.
Што не бе?? Знаеш ли ти што е сапиосексуалец? Божееееееееееее.
„Не“ ми вика.
 

Anco

За солун ДА, ЗА срем НЕ
Член од
1 ноември 2011
Мислења
8.603
Поени од реакции
15.403
Sakam,ne da ne sakam,ama ne mozam,sto da se pravi ke cekam tema>So koj clen od forumov sakate da odite na pazar ,ili bi sakale zaedno da cekate pred banka,ili mozebi zaedno na banja preku ministerstvoto ili prosto so koj clen bi sakale i izigrale partija domino vo Zena park.
 
Член од
24 октомври 2013
Мислења
12.192
Поени од реакции
26.987
Ааа и ти ли си сапиосексуалец, извини.
Во голем пораст е ова сапиосексуалствово у пичку матер... веќе никој не ја гледа физичката убавина.
Само интелект ве пали.
Имав другарка од средно, интелект преку 9000, ама шишки, бубулици, мирна, очила... до дене денес е сама, не знам како не налета на некој сапиосексуалец.
Да не е тоа случајно Инцуле!?
Автоматски споено мислење:

Само се надевам дека личи на Ема Стоун, тоа е сѐ.
Колку лошо играш во дефанзива. :D
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.698
Поени од реакции
27.625

Џонтра Волта

Qué miras, bobo?
Член од
20 јули 2020
Мислења
8.863
Поени од реакции
54.400
Убавината на ликот во реалниот живот е обратно пропорционална со убавината на ликот од аватарот.
Надевај се дека станува збор за некаков исклучок овде.
Надевај се.
Па со оглед на тоа што Ема Стоун ја има на аватар, у реалниот живот сигурно е ко Клаудија Кардинале. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom