Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

Член од
10 август 2013
Мислења
513
Поени од реакции
863
Јас како што знам повеќето од членовите тука кои што се познаваат лично (машки со женски) сите се "онадиле" веќе неколку пати, а некои дури и биле и се во врска, затоа и форумов стана ваков каков што е..
 
Член од
10 август 2013
Мислења
513
Поени од реакции
863
Тешко и да најдеш сега некоја што ќе ти даде, порано други времиња беа и на форумов и надвор од него, туку и сега се наоѓа, ама ако платиш бате, ништо без пари нема денес..
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.000
Поени од реакции
6.821
Тешко и да најдеш сега некоја што ќе ти даде, порано други времиња беа и на форумов и надвор од него, туку и сега се наоѓа, ама ако платиш бате, ништо без пари нема денес..
Он ќе си плати вака или онака, тоа не му бега! Проблемот е што на некои теми е тежок трол, да не е лажна тревога и овде :D
Инаку сеуште си важи поговорката: нема жени што не даваат, само има мажи што не бараат;)
 
Член од
10 август 2013
Мислења
513
Поени од реакции
863
Инаку сеуште си важи поговорката: нема жени што не даваат, само има мажи што не бараат;)
Тоа слободно можем да го прогласим за умрено, тешко батка, ама навистина тоа е веќе умрено уште одамна, чест на ретките кои се во изумирање.. :D ;)
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.000
Поени од реакции
6.821
Тоа слободно можем да го прогласим за умрено, тешко батка, ама навистина тоа е веќе умрено уште одамна, чест на ретките кои се во изумирање.. :D ;)
Се гледа дека си од повозрасната генерација, пола година до бацување уште пола до цицка фаќање!
Друже, ако порано за женската популација примарно беше да се омажи, ќорав, сакат, не е важно :( Сега батака, да прашаат 10 фраери во кафич кој ќе сака секс, 8 магла ќе фатат:toe:
 
Член од
10 август 2013
Мислења
513
Поени од реакции
863
Се гледа дека си од повозрасната генерација, пола година до бацување уште пола до цицка фаќање!
Друже, ако порано за женската популација примарно беше да се омажи, ќорав, сакат, не е важно :( Сега батака, да прашаат 10 фраери во кафич кој ќе сака секс, 8 магла ќе фатат:toe:
Абе сега види, како прво реално тоа е сељачки начин на прашување за такви работи, треба малку полултурно да постапиш ако некоја навистина сакаш да ја исплескаш од "онодење", на пример ако е во кафуле ќе ја чекаш да излезе и ќе и пристапиш со запознавање прво, е сега прашање е дали ќе сака да се запознае и зависи каква е, всушност сите се нели мирни и повлечени женскиве, не знаат што се тие работи, ама се рокаат како бомбици(петардине) со некој си тип кој си го одбрале за "онадење", но сега знаеш дечиштава се будали, да се обложуваат со некого така има да прашаат без око да им трепне, што ти е, кога е во прашање облог нема тука многу размислување батка, ама сигурен сум дека повеќето би го изгубиле облогот, а исто така може и оштетени да бидат од женската со по некој врел шамар по образи.. :D
 
Член од
7 декември 2019
Мислења
4.000
Поени од реакции
6.821
Абе сега види, како прво реално тоа е сељачки начин на прашување за такви работи, треба малку полултурно да постапиш ако некоја навистина сакаш да ја исплескаш од "онодење", на пример ако е во кафуле ќе ја чекаш да излезе и ќе и пристапиш со запознавање прво, е сега прашање е дали ќе сака да се запознае и зависи каква е, всушност сите се нели мирни и повлечени женскиве, не знаат што се тие работи, ама се рокаат како бомбици(петардине) со некој си тип кој си го одбрале за "онадење", но сега знаеш дечиштава се будали, да се обложуваат со некого така има да прашаат без око да им трепне, што ти е, кога е во прашање облог нема тука многу размислување батка, ама сигурен сум дека повеќето би го изгубиле облогот, а исто така може и оштетени да бидат од женската со по некој врел шамар по образи.. :D
Па не реков јас апла да оди и да прашува: ќе ми дадеш ли мори:pos:
Пак онака по бонтон: приоѓање, муабет, пијачка, пак муабет и ќе види колку е саат! Ако има клик, секс паѓа на втора-трета средба, зависи колку е јак кликот:ROFLMAO: Ако не, следеејќа и тако то.....
 
Член од
22 јули 2011
Мислења
915
Поени од реакции
1.072
Абе сега види, како прво реално тоа е сељачки начин на прашување за такви работи, треба малку полултурно да постапиш ако некоја навистина сакаш да ја исплескаш од "онодење", на пример ако е во кафуле ќе ја чекаш да излезе и ќе и пристапиш со запознавање прво, е сега прашање е дали ќе сака да се запознае и зависи каква е, всушност сите се нели мирни и повлечени женскиве, не знаат што се тие работи, ама се рокаат како бомбици(петардине) со некој си тип кој си го одбрале за "онадење", но сега знаеш дечиштава се будали, да се обложуваат со некого така има да прашаат без око да им трепне, што ти е, кога е во прашање облог нема тука многу размислување батка, ама сигурен сум дека повеќето би го изгубиле облогот, а исто така може и оштетени да бидат од женската со по некој врел шамар по образи.. :D

Тоа со шамар и не е лошо.
Тоа е секој случај емоција од страна на женската, не велат Србите за џабе: ко се мрзи и бије, тај се и воли.
Ако добиеш шамар од некоја, кај таквата биди поупорен затоа што таа веќе има емоција кон тебе, твое е "само"да ја промениш негативната емоција во позитивна емоција, "само толку".

Бидејќи ако откако добиеш од некоја девојка шамар и се откажеш од походот кон таквата девојка, кој ти гарантира дека во следна можност нема да добиеш шамар и од други девојки?

ПС: не ме сфаќај сега и целосно сериозно. Затоа што ова е мислење од некој кој е без познавање во тие машко-женски емоционални односи, колку што може да даде мислење за овие машко - женски односи Шелдон Купер од "Бинг банг теори" толку можам и јас сериозни мислења на оваа тема да кажам.
Автоматски споено мислење:

Јас како што знам повеќето од членовите тука кои што се познаваат лично (машки со женски) сите се "онадиле" веќе неколку пати, а некои дури и биле и се во врска, затоа и форумов стана ваков каков што е..

Ова сериозно ли е вистина?
 

Mundell

тој со бројките
Член од
24 септември 2014
Мислења
540
Поени од реакции
928
Предлог. Зошто нè се преименува темава во "дали тој и тој член од форумов сака да има секс со мене 18+?"
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.116
Поени од реакции
17.221
Јас како што знам повеќето од членовите тука кои што се познаваат лично (машки со женски) сите се "онадиле" веќе неколку пати, а некои дури и биле и се во врска, затоа и форумов стана ваков каков што е..
Да јас и @Agda Beata, сеуште сме заедно, и со секс и сВе.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom