Со кој/а член/ка на форумот би сакале да имате секс? (18+)

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
775
Поени од реакции
1.160
Нек пиши некоја ајде 20-27, досадно е цела година. И плус зима иди сега мора топлење под ќебе.
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Нек пиши некоја ајде 20-27, досадно е цела година. И плус зима иди сега мора топлење под ќебе.
Ти па божем ракавици бараш, да се топлел под ќебе па..
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
Инаку он топик искрено јас сум релативно нов член на форумов од пред короната, не толку активен, на периоди само, така да навистина незнам со која член/ка би сакал да имам секс, ама знам дека сакам да биде романтичен сексот.
Од друга страна во некој паралелен романтичен универзум би сакал да имам секс со @Anon. :oops:
 

Луси

extreme
Член од
17 септември 2008
Мислења
6.678
Поени од реакции
19.589
Што е Владе, што де љуташ?
Автоматски споено мислење:

Инаку он топик искрено јас сум релативно нов член на форумов од пред короната, не толку активен, на периоди само, така да навистина незнам со која член/ка би сакал да имам секс, ама знам дека сакам да биде романтичен сексот.
Од друга страна во некој паралелен романтичен универзум би сакал да имам секс со @Anon. :oops:
Застани во ред и земи бројче, доста луѓе сакаат на Анон.
 

Don Huan

Alter Ego
Член од
12 јануари 2020
Мислења
256
Поени од реакции
333
Застани во ред и земи бројче, доста луѓе сакаат на Анон.
Морам да признаам, мојот романтичен сенс чуствува дека Анон имам нешто феминистичко длабоко во себе, само тоа вешто го крие. Се надевам само дека Анон ќе ме избере во првите тројца од големата листа.
 

F.E.A.R.

The Harem King
Член од
11 јуни 2015
Мислења
775
Поени од реакции
1.160
Ти па божем ракавици бараш, да се топлел под ќебе па..
Не барам нараквици, и плус двајца голи лујџе (машко и женско), гушнати можа да се стопла. Инаку не мора стриктно под ќебе, можи и потопло да биди за пози како reverse cowgirl.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
Не барам нараквици, и плус двајца голи лујџе (машко и женско), гушнати можа да се стопла. Инаку не мора стриктно под ќебе, можи и потопло да биди за пози како reverse cowgirl.
Нараквица е алка, ракавица е тоа што ти ги топли дланките у зима.
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.697
Поени од реакции
20.952
Нараквица е алка, ракавица е тоа што ти ги топли дланките у зима.
E kako da ne, belegzija e alka, narakvica e toa sto ti gi topli racete. I amante vekje so skopjizmi i tamu nekoj bezvezni dijalekti.
Ne se naucivte i ne se naucivte, cccccc.
 
Член од
29 јуни 2014
Мислења
23.361
Поени од реакции
38.335
E kako da ne, belegzija e alka, narakvica e toa sto ti gi topli racete. I amante vekje so skopjizmi i tamu nekoj bezvezni dijalekti.
Ne se naucivte i ne se naucivte, cccccc.
Ќе останеш неписмен владе, нема лек за тебе.
 
Член од
3 мај 2019
Мислења
17.496
Поени од реакции
9.406
E kako da ne, belegzija e alka, narakvica e toa sto ti gi topli racete. I amante vekje so skopjizmi i tamu nekoj bezvezni dijalekti.
Ne se naucivte i ne se naucivte, cccccc.
Belegzija, alka,narakvica e edno isto.
Rakavica imas pletena, shoferska,bokserska, hirurska....I nemas veze :Pnikako da skontash.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom