Со која песна/филм би можеле да ги опишете емоциите кон вашата кола?

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.610
Поени од реакции
2.312
Насловот кажува се, напишете кој песна или филм ќе ја опише љубовта кон вашето возило. Нема да биде лошо да пишете и што модел е колата и која е приказната поради која мислите дека песната/филмот ја опишува љубовта и другите емоции кон колата. Знам дека ќе ме осудите зашто не сум пишал прв, ама верувајте дека ниедна песна или љубовен филм не може да ја опише љубовта кон моето Ауди 80 кое нажалост наскоро нема да биде мое :(
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.324
Поени од реакции
854
Боље ке беше тема за љубов кон велосипедот да отвореше, повеќе авантури имам со него;)
 
Член од
7 септември 2016
Мислења
15.946
Поени од реакции
28.520
Застава 101 !..,,zastava 101,, со пет врати и оригинален италијански мотор, беше моја прва љубов која никогаш не ме изневери да ме остави на сред пат или било каде во дивина, ќе се распаднеше ама ќе ме однесеше до сервис служба!


ма каков опел, бмв, ауди само се прчат додека не има некој малер и среде пат ќе застанат и не идат ни напред ни назад, а стојадин гајле немаше...ех моја прва љубав, заборава нема ! :smirce:

 

Kajgana Shop

На врв Bottom